Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz ha beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha beleszerettem a legjobb fiúbarátomba? L/16

Figyelt kérdés
Azthiszem beleszerettem a legjobb barátomba....mit csináljak?? tudom hogy kb fél éve még említette ezt a járjunk dolgot de idióta voltam és azt mondtam hogy legyünk csak barátok. nagyon bánom de ez van. 2 honapja van egy barátnője és most hogy nem foglalkozik velem annyit jöttem rá hogy hiányzik, féltékeny vagyok a csajra akivel jár és...hogy szeretem... szerkntetek mi legyen...? most vagyok először szerelmes..

2015. jún. 9. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Te voltál a buta, de hát... az érzéseket nem lehet igazán befolyásolni. Más kapcsolatát semmiképp ne tedd tönkre.

Ha van még olyan viszonyotok mondd el neki mit érzel, de nem bíztos, hogy sok jóra vezet.

2015. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben evezek.(anyi külömbséggel,hogy én kb 2 éve szerettem bele a legjobb lánybarátomba..rip)

Én csak anyit tudok mondani,hogy nyugodtan elmondhatod neki hogyan érzel iránta mert ettől a barátsagotok nem fog elromlani. :)

Irj privátban,ha szeretnél beszélgetni. :)

2015. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!