Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok szakításos történetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok szakításos történeteket mesélni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 13:43
 1/5 anonim válasza:
49%

Fiú:szakítunk?

l:mert?

F:mert van egy csajom.

L:mi a szar?

F:???

L:hát mind1 de attól még szexelhetnénk nem?

F:hát ok

L:ok szia

F:csá kiscicám majd tali nálam 7 kor

2015. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Crudius válasza:

Persze! :D


3 és fél évig voltam együtt egy lánnyal, terveztük az esküvőt is, már megvolt az időpont, ruha, gyűrűk stb.

Aztán két héttel az esküvő előtt azt mondta, hogy legyen vége, mert ő úgy érzi, hogy mégsem akar engem.

Kicsit összetört ez engem egy évre ez, de már ez a múlt.

2015. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én történetem:

Együtt voltam 5 évig a gyerekkori szerelmemmel. Nagyon nagy szerelem volt. Közös jövőt terveztünk, ki akartunk menni külfölre ha befejeztük a sulit. Aztán pánikbeteg lettem, majd szorongásos depresszió és öngyilkossági kísérlet miatt pszichiátriára kerültem, teljesen begyógyszereztek, mégjobban behülyültem, és telefonon szakítottam a barátommal mert valamelyik, szerintem már menthetetlen drogfüggő beteg azt mondta és én hallgattam rá. Utána hiába mondtam hogy nem gondoltam komolyan a szakítást. Ő már nem akart tovább szenvedni mellettem. Szakítottunk végleg. De jobb így mindkettőnknek.

20/L

2015. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mielott barki megkerdojelezne, igaz tortenet a kovetkezo:

tortent par eve, hogy szerencsetlensegemre egy napra esett a VB donto es az akkori baratnom tanc fellepese. Szinte kenyszeritett, hogy menjek el, viszont engem a VB donto jobban izgatott. Tudni kell, hogy az elso sorba szerzett nekem jegyet, igy nem tudtam volna elsunnyogni akarhogy is szerettem volna. Volt szerencsere egy haverom, aki elso pillantasra borzasztoan hasonlitott ram es a baratnom meg nem ismerete a fellepes elott, ahogy a baratom se az en baratnomet. Elkuldtem tehat ot, csak arra nem szamitottam, hogy majd a fellepes utan a nezok elott fognak levonulni. Igy is tortent, a csajom pedig mit sem sejtve a felhomalyban leallt 'velem" dumalni. Onnantol kezdve szerintem sejtitek mi tortent...:/

Mindenesetre a VB donto jo volt.

2015. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a legemlékezetesebb az volt, amikor a pasi (ő 29 volt, én 24) fél év után bemutatott a szüleinek, majd 2 nap múlva szakított velem. Kérdeztem, hogy mégis miért, mikor eddig minden tök happy volt. Válasz: Anyunak nem voltál szimpatikus (ez már eleve szakítós ok lehetett, mert nagyon anyás volt a szentem...). Aztán még hozzátette, hogy Apunak viszont nagyon bejöttél, azóta áll a bál otthon :)
2015. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!