Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első csók/randi történeteket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanni_bye kérdése:

Első csók/randi történeteket tudtok irni nekem?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az első randimés nagyon féllek eltudnátok mesélni nekem hogy milyen volt az első randitok és csókotok..ha nem akarjátok kiirni akkor privibe!Normál válaszokat..?

2015. ápr. 7. 22:56
 1/9 Marko polo ***** válasza:

Hát, egyrészt ugye tudod hogy nem fontos hogy a randin legyen csók...

De csak hozd a saját formád, és ne féllj bármit is megtenni..:)

2015. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi
2015. ápr. 7. 23:01
 3/9 anonim válasza:
Mi az elsőn filmet néztünk és a film nézése közben spontán megtörtént az első csók is :) Ne izgulj, minden rendben lesz
2015. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mi az első randin többnyire sétálgattunk és beszélgettünk az első csók kissé váratott magára de annál édesebb volt..
2015. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Eddig kb. három első randim volt:

1. Elmentünk egy kávézóba, és ott beszélgettünk vagy 2 órát suliról, hobbikról stb. Nem nagyon emlékszek, mert ez 15 évesen volt.

2. Szintén kávézóban kezdtük, aztán mivel kiderült, hogy mind a ketten elég bulizósak vagyunk elmentünk sörözni meg jagerezni. :D Na ott mindenféle téma előkerült, az exektől kezdve a gólyatáborig. Itt a randi végén volt csók, és bár azért ez elég felszabadult hangulatú randi volt, nem ajánlom, mert kb. a felére nem emlékszek amit mondott. :D Illetve én is mondtam pár hülye dolgot.

3. És a legutóbbi is pár hete történt (szintén 19 évesen), egy buliba ismerkedtünk össze, szóval ott már megvolt az első csók. Aztán másnap randiztunk, mivel ő dolgozik, én meg suliba járok az ebédszünet tűnt a legalkalmasabb időpontnak. Aztán beszélgettünk családról, hobbikról, mindenféle vicces sztorikról, de csak egy puszival búcsúztunk. Nem ismertük még annyira egymást szóval ez tűnt a legmegfelelőbbnek.

2015. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szandi1993 ***** válasza:
Hát az első "randi". Zentán volt csak sütögetés volt és ő is ott volt aztán ültünk kinn éjjel, megfogta a kezemet, volt puszi, aztán csók és nagyon jó volt.
2015. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nálam ugy volt hogy beültünk egy üditőre. Beszélgettünk... majd sétáltunk s egyszer rám hajtotta a fejét és egy idő után puszi helyett csok is lett...sőt franciai is.....nos jah ez volt az elsőm s csak ennyim volt ... vagyis első barátnőm. 16F
2015. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek!!
2015. jún. 7. 11:51
 9/9 anonim válasza:
Nekem elég erdekes volt életem első csókja, volt egy barátom 3 hónapig jártunk, vele nem volt csók. Majd egy félévre rá egy kedves ismerősömmel karácsonyi ajándékokat mentünk venni és beszélgettünk, a bevásárló központ egyik kis rejtet zugába el vitt és ott beszélgetünk, majd azt vettem észre hogy egymás szájára vagyunk tapadva, de ebből végül nem lett kapcsolat.
2015. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!