Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meséltek ciki történeteket?

Meséltek ciki történeteket?

Figyelt kérdés
ezt kérdőjellel csak így lehetett megfogalmazni :D de inkább meséljetek :)

2015. máj. 27. 20:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
20%
nem.
2015. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Suliban kettővel felettem járó lány, akivel sokat szemeztem a szünetekben amikor megláttam a folyosón, egyszer odajött hozzám, és megadta a címüket és azt mondta:

- Délután gyere át hozzánk, nem lesz otthon senki.

Nagyon izgultam, készültem mindennel, pacsuli, virág, óvszer, számvíz, hajmosás, stb...

Aztán átmentem hozzájuk.

És NEM - VOLT - OTTHON - SENKI.

2015. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
"számvíz" olyat adjál nekem is lécci
2015. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
a múltkor lógott a cipôfûzôm, erre lehajoltam és megkötöttem, de várjál mert fel is kellett ám álljak utána !!! így elhatároztam hogy felállok. erre meg felálltam ! besz...rok xd
2015. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Margit-szigeten volt oszt. kirándulás, és hát reggel elfelejtettem kirakni a szokásos barnát. Namost ilyenkor eléggé elkezd fájni a hasam, és fosmenés törik rám.

Na igen, de itt az volt a baj, hogy nem volt nálam píz fizetős wc-re. Aztán oszt. társamtól kértem, ő meg nem akart adni elég sokáig, ezzel is feszítve a húrt. De végül már megadta, csak kicsit késő volt az a végül..:/

Berohantam a wcházikóba, szó szerint odadobtam az aprót a nőnek, siettem ahogycsak tudtam.. dehát mint mondtam késő volt már, és mielőtt odaértem volna adtam egy kis ízelítőt a gatyámnak is. Szó szerint folyt belőlem a barnapanna és miközbe húztam le a gatyám hogy ráüljek a wc-re, akkor a wcdeszkára, és a földre is ment. Legjobb azvolt hogy elfogyott a wc-papír és zsepivel kellett folytatnom. De ugye a szanaszétfolyós fost meg nem volt könnyű feltörölni. Aztán 2 zsepit beraktam az alsógatyámba, hát megkell mondani nem a legjobb volt, főleg a 30fokba. Talán ami mégszarabb érzés volt, mikor már kijöttem de éreztem magamon a szagát, és nem tudtam eldönteni, hogy csak az orromba éreztem vagy beszívta a ruhám. na és így kellett 5 csajjal beszélgetnem vagy fél órát, félve várva hogy melyik szólal meg először:"mi ez a fos szag?".

Ennyi szerény történetem, remélem jól kinevettek :/

2015. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
látom a trollok is megérkeztek :D háát ez elég szívás
2015. máj. 28. 13:44
 7/13 Sushuux3 válasza:
71%

1. Tegnap a buszon hazafelé beszélgettem egy lánnyal és tüsszentettem , igen ám az egy dolog , hogy tüsszentettem de az egy másik hogy végterméke is volt... amit látott pár nagyobb fiú is :DD

2. az iskolában amikor 2-3.-os lehettem és a suli, olyan volt, hogy lehetett a szőnyegen mászkálni... és akkor nap nem vettem bugyit... s a fiú osztálytársam észrevette.. xD

3. amikor a suliban a magyarórán arról beszélgettem, barátaimmal hogy mit fogok tenni egy fiúval ha találkozok vele ( megtépem ,megrúgom) akkor a tanárnő meghallotta és nem ciki volt mert a barátaim elmesélték, hogy szerelmi ügy

4. erre leginkább büszke vagyok :D : amikor a falu központjában igyekeztem egy barátommal valahova a fiú felbukkant akit utálok. Ő az utca másik oldalán sietett és kissé habozva oda kiáltom : '' Hé , te !! K*pd be !! '' a fiú csak nézett ,mint a barátom de én büszkén mentem tovább :D de még nincs vége hiszen mert találkoztam vele még pár napra rá és az utcán ment. szembe jött velünk , s én nem tudtam mit mondjak igy arra a döntésre jutottam , hogy idegesen a szemébe nézzek. Így is tettem és hát belém bújt a kisördög és één fütyülői tudásomat használva fütyöltem egy hatalmasat , s erre a melletünk levő autóban egy öregember viszonozta a ''gesztust'' :D

Ennyi remélem tetszett és nem untatok bele a nyelvtani hibákba éss a szövegelésembe . :))

2015. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:DD érdekesek :D
2015. jún. 2. 20:00
 9/13 Sushuux3 válasza:
62%
Hazafelé az úton az iskolabuszból kihajoltak a fiúk és szépen lelocsoltak vízzel. Erre én a másodpercek töredéke alatt beintettem nekik. Mostanában meg nem öntenek le vízzel . :))
2015. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Penny okos megoldás :))
2015. jún. 7. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!