Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most le akar fektetni vagy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most le akar fektetni vagy mi van?

Figyelt kérdés

Balatonon vagyok pár barátommal. Mindenki már kellemesen részeg, jó a hangulat. (Én visszafogtam magam, már csak azért is mert nem akarok hülyeséget csinálni). És az egyik srác, aki idősebb nálam, és egyébként csak egy hete ismerem, elég furán viselkedik. Egész este jön utánam, folyton magához húz, a keze mindig a derekamon vagy a fenekem vándorol, van medence, mondta, hogy várjuk meg, átveszi a fürdőgatyát, behívott magához, ott vetkőzött meg sétálgatott előttem egy szál f.aszba (oké, szép nagy neki, meg a srác is jól néz ki, de na :D ), folyton úgy hívogat hogy kicsilány, folyton félrehív hogy igyunk, a víz alatt benyúlt a melltartóm alá, ilyeneket csinál.

Ez csak a pia vagy akar mást is? Mire számítsak? Segítsetek kérlek, fontos.

17L a srác 24


2015. jún. 13. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
akár ez, akár az...
2015. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Balataon + nyár + részegség.... itt ha hagyod még ma szex lesz.
2015. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Ugye nem Vikinek hívnak? :D
2015. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
marha jó lehet ám a hangulat ha neked ilyen kérdést van időd kiírni...
2015. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi más lenne? Bepiált és be van indulva, ezért meg akar dugni vagy téged, vagy mást, aki hagyja magát. Nem feleséget keres.
2015. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-Nagyon jó lehet a hangulat, ha van ezt időd kiírni.

-csaj létedre részeg vagy

-vissza kell fognod magad, hogy ne szo.pd le, vagy ne dugjon meg...egy normális lány részegen sem tesz ilyet, nem kell magát visszafogni.

-hagyod, hogy fogdosson.


Egy ilyen lányt én is csak le akarnék fektetni, mert egyéb értéket nem fedeznék fel benne. Még jó, hogy nem vagyok ilyen "megfektetős".

2015. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!