Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal csókolóztunk. És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanni185 kérdése:

A barátommal csókolóztunk. És elmondtam barátnőmnek! És kérdezte barátnőm, " nyelves csók is volt? ".! És mondtam hogy igen.! És akkor erre azt mondta hogy akar tőlem valamit.! Méghozzá leakar fektetni. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Kérlek válaszoljatok! Privátba is jó. Lehet hogy nektek nem fontos! De nekem igen is az! ÉS NEM JÁTÉK!

#Ihkhk
2015. febr. 25. 01:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Te hány éves vagy, 8?
2015. febr. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem akarhat megdugni, sztem csak megnezte a nyelvevel, h milyen melyen birod bekapni a kékeresét.
2015. febr. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A baratnod akar lefektetbi vagy a pasud mert nem mindegy szerintem a pasid biztos a baratnod meg irigy hogy ot nem ;)
2015. febr. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a lefektetés... Rem nem az utcán csináltad vele! Vagy ha igen akkor húzott gumit a nyelvére. Ha nem aggodj nehogy terhes maradj
2015. febr. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez a legnagyobb baromság amit kitaláltak a nők, egyáltalán nem azért csókolt meg mert meg akar fektetni, hanem mert neki is jó volt
2015. febr. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Missi_Key ***** válasza:
Fanni. Miért van olyan érzésem hogy a fajtánkhoz tartozol?
2015. febr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy nem tudtok normális válaszokat adni! AZ VÁLASZOLJON A KÉRDÉSEMRE ,AKI TUD RÁ VÁLASZOLNI.! NEKEM FONTOS!!
2015. febr. 25. 15:13
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy sima nyelves csók volt... Nemtom barátnőd hogy látja a világot és hány évesek vagytok de ma már szinte alap a nyelves csók. Én szerintem a szájpuszikat leszámítva nagyjábol csak nyelvesen csókolóztam mert sokkal jobb, személyesebb, szenvedélyesebb és jobban felizgat mindenkit. Az lehet hogy le akar fektetni (nemtom hány éves vagy de nem hinném hogy nagyon sok szóval vigyázz magadra) de ez nem attol függ hogy nyelvesen csókolóztatok-e.EZ HÜLYESÉG!! Simán tetszel neki járni akar vagy nemtom ismerd meg jobban és akkor majd megtudod ha meg nagyon rád nyomul és már neked sok akkor mszólj neki ha szeret megérti ha nem akk dobd ki ;) A barátnőd meg vagy nagyon kicsi vagy nagyon tapasztalatlan vagy nagyon nagyon féltékeny és ezért tömi a fejed ilyenekkel. Ha van kérdésed még írj nyugodtan priviben :) 15/L
2015. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"ma már szinte alap a nyelves csók" ... "csak nyelvesen csókolóztam mert sokkal jobb, személyesebb"


érzed az ellentmondást, vagy benyilazzam neked?

2015. márc. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es: 15 éves létére okosat írt azért sztem, még így is, h van benne egy kis furcsaság :)
2015. márc. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!