Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez azt jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti, hogy le akar fektetni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és elég jóban vagyok egy 22 évessel, nem történt még semmi, nem is tudom, hogy akarom-e, hogy történjen akármi. de múltkor hajnali háromkor kaptam tőle egy baromi hosszú üzenetet, amiben egy elég perverz álmát osztotta meg velem, amiben ketten voltunk, és köztünk történtek dolgok. Utána persze bocsánatot kért, hogy ez csak egy álom, nem akart megijeszteni, csak mindig én járok a fejében, és úgy érzi, hogy a velem kapcsolatos érzelmeit és gondolatait le kell írnia nekem. Most ez azt jelenti, hogy csak arra kellenék neki?
2015. márc. 21. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Adná neked a lecsókolbászt. :P
2015. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy csak arra, de arra mindenképpen. Egy 22 évesnek mások az igényei és az elvárásai, mint egy 15 évesnek. Ezzel a srác is tisztában lehetne és nem kellene zaklatnia egy kislányt.
2015. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar semmit tőled, csak le akar fektetni.

Én még soha nem éreztem olyan késztetést, hogy valakinek el kellene küldeni azt, hogy mit álmodtam (mondjuk nem is szoktam).


Én is találkoztam egy 16 éves csajszival, akivel simán elbeszélgettünk élőben, ő volt a kezdeményező fél, tetszettem is neki, ő is nekem.Gondoltam talán egy komolyabb kapcsolat is kialakulhat belőle, erre már másnap is csak 1-2 szóval válaszolt facen, később meg végleg nem is válaszolt, szóval nem is írtam neki azóta.

2015. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!