Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Komoly kapcsolatot szeretne,...

Komoly kapcsolatot szeretne, vagy csak meg akar fektetni?

Figyelt kérdés
1 honapja vagyunk egyutt a baratommal, o 17 en 14 eves vagyok. A 3. het utan kicsit nekem esett, elkezdett vetkoztetni, csak a nadragomat nem engedtem, hogy levegye.. Nos, ezzel meg nem volt bajom, de ra egy hetre bugyira vetkoztetett, nagyon beleszerettem es eleinte kicsit vissza fogottan, de vegul hagytam, hogy a gatyamat is levegye. Amikor elkezdett lent "taperolni" mindig megfogtam es vissza huztam a kezet. Egy kis ido mulva elkezdte lehuzni a bugyimat meg a sajat alsojat. Megfogtam a ket kacsojat es elhuztam, hogy ezt ne... Ekkor elhuztam a fejemet is, mert elegem lett. Nem tudom, hogy mondjam el neki, nekem ez mennyire tre.. A korkulonbseggel eloszor nem volt bajom, de egy 17 eves fiunak es egy 14 eves lanynak teljesen masok az elvarasai egy kapcsolattol:/ Csak felek, hogyha ezt igy elmondom neki, nem fogja megerteni. Mit tegyek?:(

2015. ápr. 8. 20:44
 1/4 To7ka ***** válasza:
100%

Inkább gondolj bele a következményekbe.

Ha kiállsz amellett, hogy Te még nem vagy kész lefeküdni valakivel, megmondod neki, akkor valószínűleg Őt elveszíted (nem lesz egyáltalán nagy veszteség, egy sokkal türelmesebb, komolyabb, normálisabb pasit fogsz találni nagyon hamar), a másik opció, hogy Vele maradsz, akkor a szüzességed veszíted el hamarosan, mert a leírásodból egyértelműen igen, határozottan szexelni akar Veled. Nem mondom, hogy megfektetni és otthagyni, megfektetni, és utána rendszeresen folytatni ezt..:/

Plusz nem tudom elképzelni az ilyen srácokról, hogy eléggé vigyáznának Rád, és türelmesen, megfelelő előjáték után mennének tovább, valószínűleg egy nagyon vacak első élményed lenne Vele.

Nagyon határozottan érdemesebb lenne otthagynod a srácot, és egy bátor, érett döntés lenne!:)

2015. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
To7ka már leirta a véleményem! Nrm irom le mégegyszer!
2015. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt ki akarod deríteni, még járnod kéne vele minimum fél évet szex nélkül, de ha erőlteti, akkor még úgy időben rájössz majd, hogy nem bír várni.
2015. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:) A srac bele is unt, hogy nem jonnek ossze itt a dolgok
2015. ápr. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!