Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

3 hónapon belül betöltöm a 17. életévemet.

A párommal már egy ideje élünk nemi életet és el szeretném mondani a szüleimnek, mert probléma lépett fel a párkapcsolatomban (nem, nem lettem terhes mielőtt valaki ezt kérdezné). Viszont nem tudom, hogy hogyan mondhatnám el nekik. Elég régimódiak, de nem annyira, hogy azt mondják, hogy "majd csak ha gyűrű lesz az ujjamon". Csak... mikor ez a téma jön elő, akkor mindig azt mondják, hogy csak okosan csináljam, és hogy még gyerek vagyok ehhez, és hogy bíznak bennem hogy "nem adom magam olyan könnyen". Viszon úgy nem állhatok eléjük, hogy "anyu, apu már nem vagyok szűz... sőt.. többször is csináltuk már"



2015. máj. 10. 12:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Milyen problema? Parod hany eves?
2015. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

Ha a problema a szakitas, minek elmondani? Mivel nem tudjuk mi az a problema, igy nem tudok erre mit irni.

En nem mondanam el, nem hinnem h erdekelne oket.

2015. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy nem aludhatunk együtt. Gondolom, ha tudnák hogy már megtörtént a dolog máshogy állnának ehhez is.

A párom 20 éves.

2015. máj. 10. 12:14
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Miotq vagytok egyutt? Ha mondjuk egy eve akkor biztos megengedik h neha egyutt aludjatok.
2015. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
5 hónapja, de már vagy 1 éve ismerjük egymást.
2015. máj. 10. 12:20
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Képzeld anya a Jocinak nagyobb van mint az utca végén Pistinek! XD
2015. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Es ha megengednek h 1 honapban 2x nalatok aludjon, nem lenne az, h keves, es egyre tobbet akarnatok? Ne kontorfalazzunk, 16 vagy meg csak. Lehet en se engednem meg ennyi idosen a lanyomnak, h egyutt aludjanak, de az is igaz h alvas nelkul is lehet szexelni.
2015. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Hát nehéz kérdés...


Sok türelemmel és őszinteséggel van esélyed a dologra... de úgy is előfordulhat, hogy kiakadnak elsőre. Ha akkor sikerül nem neked is felhúzni magad, és nem veszekedést csinálni belőle, akkor viszont talán elfogadják.


Viszont első lépésben lehet, hogy egyszerűbb lenne megkérdezni, nem alhatna-e nálatok a barátod mondjuk jövő hétvégén. Ne azzal kezdj, hogy már úgyse vagy szűz, hátha ők is könnyebben belenyugszanak, hogy lassan eljön ez az idő, mint hogy már rég túlvagy rajta... Próbáld arra kihegyezni a dolgot, hogy ők is jobban megismerhetnék a fiút, ha nálatok töltene egy egész hétvégét.

2015. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

Ilyenkor mindig beugrik az, hogy "Nem értem azokat a szülőket, akik csak éjjel féltik a lányukat. A f****sz nem csak éjszaka áll fel"

Ha a szüleid ezt nem "tudják", akkor elég naivak.

Szerintem először beszélj anyukáddal, és mondd el neki, hogy mondjuk szeretnél gyógyszert szedni. Ebből elég nyilvánvaló lesz a helyzet.

2015. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Ezt nem hiszem, hogy el kellene mondani. Felesleges. Ha nem vagy terhes, akkor hagyd meg őket a boldog tudatlanságban.
2015. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!