Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj ha egy lány nem az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy lány nem az a tipikus lány fajta? Nem fiúsra gondolok csak lazábbra. Aki pl. nem nagyon szeret vásárolni stb.

Figyelt kérdés
Én valahogy nem vagyok az és nem tudom hogy ez zavar-e majd valakit:)

2015. jún. 11. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

én kifejezetten szeretem a fiús lányokat is. hogy nem szeretsz vásárolni az egyáltalán nem gond, sőt nálam inkább előny. egyébként semmi nem ezen múlik.

az számít, hogy a személyiséged, gondolkodásod, érdeklődésed milyen, miről lehet veled beszélgetni, milyen programokat lehet veled szervezni, stb.

2015. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de sajnos azt vettem észre, hogy a fiúknak nem nagyon jön be...mondjuk lehet hogy én nagyon fiús vagyok (deszkázom, terepszínű bő gatyában járok, foci, kosárlabda érdekel, állandóan hülyülök, szivatok embereket)


Szóval attól függ milyen környezetben élsz, és mennyire vagy fiús

2015. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem akarok veszekedni vagy okoskodni, de nincs olyan, hogy tipikus lány fajta. Ezek csak sztereotípiák. Ahány lány van, annyi féle. És amerre én élek, ott bejönnek az ilyen lányok a fiuknak.
2018. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!