Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Floverlover kérdése:

Srácok nektek bejönne egy ilyen fajta lány?

Figyelt kérdés
Versenyúszó szeret sportolni,imád rajzolni, énelekni , táncolni 15 éves lány kedveli az állatokat divat terén is otthon érzi magát .Kinézetre egy világosbarnás hajat világos kék szemet és fehér bőrt kell elképzelni .

2015. jún. 16. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
aham:)
2015. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2015. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem tetszik az úszók alkata. Meg ennyi minden mellett, hogyan maradna még ideje egy fiúra? :)
2015. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát inkább táncos alakatom van mert nemrég kezdtem el versenyúszni
2015. jún. 16. 11:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt versenyúszó osztálytársnőm, minden volt az alakja csak nem éppen nőies. Széles izmos hát, izmos kar, vádli. Kemény edzések, de mivel nem volt őstehetség 17 éves korára abbahagyta, meg is bánta, hogy elkezdte.
2015. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kellesz *-*
2015. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ajtón?
2015. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez az énekelés,táncolás mindig megfog engem,nem tudom hogy milyen szintű lehet ez a dolog.De nekem oké lenne egy ilyen lány,ha tényleg aranyos,és hasonlítunk egymásra. ;)
2015. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem bejösz;)
2016. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!