Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kiskorú lány (17) ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kiskorú lány (17) ott aludhat a barátjánál (23)?

Figyelt kérdés
Mármint, nem törvénybe ütköző? nem büntethető dolog?

2015. jún. 20. 17:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!


Nem tudom,hogy miért kell egyből arra gondolni,hogy ,,jajj ezek a hülyék" , ,,javaslom várjatok ezzel ha ennyire okosak vagytok"... ez az oldal azért jött létre,hogy kérdéseket tegyenek föl az emberek és,hogy mások által minél több szemszögből kapjanak választ. Én csupán egy ártatlan kérdést tettem föl, mellesleg csak kíváncsiságból kérdeztem. Úgy ítélsz,hogy fogalmad sincs semmiről, ha nem tudsz értelmesen normálisan beszélni az emberekkel és elmondani,hogy mi a véleményed akkor nem kell hozzászólni, nem kötelező kommentelni abszolút...


Üdv

2015. jún. 24. 17:13
 12/15 anonim válasza:
100%

Vicces, hogy szerinted én nem vagyok értelmes, viszont a jogi háttérrel mégis én vagyok tisztában, nem te. Mielőtt idejönnél egy ilyen kérdést feltenni (természetesen megteheted, senki nem mondta, hogy ne tedd) kicsit utána járhatnál a dolgoknak, mivel hülyeséget kérdezel. Ezt nem azért mondom, mert meg akarlak sérteni, egyszerűen ez a kérdés ostobaságra utal... Valóban nem ismerlek, nem ismerem a helyzetet, de amit felvázoltál az az, hogy kk. 17 éves lány ottALUDHAT-e a 23 éves fiúnál, és hogy ezt büntetik-e?! Épeszű ember mielőtt ilyen kérdést kiejt (ez esetben nyilvánosan feltesz egy kérdezős oldalon) gondolkozik, esetleg megpróbál utána nézni. Nos, ha te nem néztél utána, hanem egyből itt tetted fel nekem jogom van rá válaszolni azt, és olyan stílusban, ahogy én akarok. Nem sértettem meg a gyk szabályait a válaszommal, egyedül a te gyermek lelkivilágod sérült csak. Másrészt pedig ha elolvastad a válaszom akkor kérdésedre választ is találhattál benne.

További szép napot. Még mindig fenntartom, hogy okosodj, művelődj a dolgok előtt ;)

2015. jún. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Tudod itt a lelkisèrült kettőnk közül az Te vagy.Egy szóval sem mondtam,hogy megsèrtetted volna az oldal szabályait.. De tudod.. èrtelmes,okos emberek tudnak tisztelettel válaszolni,de valószînűleg ez belőled hiányzik.. :-)

Kèrlek ne reagálj,köszönöm!!!!!:-)

2015. jún. 28. 02:12
 14/15 anonim válasza:
Muszáj, egyszerűen nem bírom ki :) megnevettet a primitívséged. Te bizonyára okos ember vagy, aki a magyar nyelv helyesírását is ismeri és csudiszuperokos és minden meg van benne... de még mindig lenne egy kérdésem hozzád: miért itt teszel fel kérdést, ha olyan okos vagy ? :)
2015. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14-es! Hagyd már a fenébe, ő csak egy buta liba, aki azért tette fel ezt a kamu kérdést, hogy fiúk ezrei írjanak neki privát üzenetet. Nem hiszem, hogy valaki ne tudná, hogy 17 évesen jogilag ezt megteheti. Úristen, te nagyon idióta vagy!
2015. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!