Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon aggódom a lányomért,...

Nagyon aggódom a lányomért, normális ez a mostani fiataloknál?

Figyelt kérdés
A lányom körülbelül egy hete kifordult magából. Azelőtt mindig olyan kis szolid volt, most viszont elkezdte festeni magát, és kirívóan öltözködik. Gyanítom, hogy a barátnői vannak rá rossz hatással. Nem tudom hogy vehetném rá arra, hogy olyan legyen, mint azelőtt. Ő azt mondta nekem, az osztályában most ez a trendi a csajoknál, hagyjam, hogy kibontakozzon. Nem vagyok biztos benne, hogy jó ez így. 31/N

2015. ápr. 6. 19:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Kihagytad a legfontosabb információt. Hány éves?
2015. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
12 éves a kislányom, hatodik osztályt kezdte szeptemberben
2015. ápr. 6. 19:09
 3/33 anonim ***** válasza:
4%
Előző: 31 éves a kérdező. Szerinted?
2015. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell aggódnod emiatt, ez maximum ízléstelen lehet, de a külsőségeken kívül sokat nem jelent. Ezt látják Instagramon és csak hasonlítani akarnak a többi lányra, a beilleszkedési vágy viszont normális ilyen korban.


Idővel úgyis megtalálja a stílust, amiben kényelmesen érzi magát.

2015. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
71%
egyre tobb kislany van így, hogy elkezdi festeni magat, kirakja a melleit es a feneket, addig nincs gond amíg nem kerul egy rossz tarsasagba akik isznak, drogoznak stb.
2015. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy ez csak egy életszakasz, meg hogy be akar illeszkedni, de egy 12 éves kislány ne tegye ki a cicijét. Sőt! Mostmár elkezdte kitömni a melltartóját. Mégis milyen perverz divat ez!?
2015. ápr. 6. 19:24
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen egyáltalán nem kéne sem sminkelnie, sem kihívóan öltözködnie. Az, hogy csinosan öltözködik, meg figyel a külsejére, az teljesen normális, a korral jár, hogy elkezd benne éledni a "nőiesség", de ne haragudj, kirívóan öltözködni és sminkelni 12 évesen? Hát, nagyon nem kéne. Pedig nem vagyok maradi, de engem két lábbal rugdosott volna ki érte otthonról valamelyik szülőm ezért annak idején kis túlzással.
2015. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

én nem voltam ilyen ebben a korban, szóval nem tudom, milyen ez, de van két lányom, és egyet nem értek...

mivel festi magát? milyen kihívó cuccokat vesz fel??? mi együtt járunk vásárolni a lányokkal, és ha valami olyan k*ás, már bocsánat, simán nem veszem meg, még ha földhöz vágja magát, se. sminket meg végképp, suliban tilos is, itthon néha szórakozásból kifestik magukat, de utcára nem, szerintem visszatetsző egy kimaszkírozott kislány. ennyi. (nem tiltom őket, később tőlem csináltak amit akarnak, felnőnek, keresnek magukra, vesznek amit akarnak)

2015. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem tudom.

Egyáltalán nem vagyok maradi, sőt...

De 24 éves fejjel azt mondom, hogy egy 12 éves még kislány és szerintem nem való egy 12 éves kislánynak, hogy sminkelje magát és kirívóan öltözködjön.

Pár év múlva meg megnezheted ha most hagyod neki és nem szabsz egy határt.

2015. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Az apjával szokott vásárolgatni, mostanában a barátnőivel is gyakran jár vásárolgatni.
2015. ápr. 6. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!