Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes a legjobb barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes a legjobb barátom belém. Hogyan mondjam meg neki, hogy én nem vagyok belé szerelmes, úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

5 éves korom óta ismerem. Egy ovis csoportba jártunk, egy általános iskolába és egy gimibe is járunk. Sőt egy osztályba és a padtársam is ő.

Egyik nap elhívott egy itteni bárba és én persze elfogadtam a meghívást, mivel nem egyszer mentünk el ilyen helyekre.

Szóval a bárban iszogattunk és egyszer csak bevallotta, hogy szerelmes belém kicsi korunk óta. Én meg nem tudtam mit mondani és otthagytam. Szó nélkül.

Ez egy hete történt. Azóta nem veszem fel a telefont neki, mert félek hogyha valamit mondok akkor megbántódik és megutál.

MIT CSINÁLJAK??


2015. jún. 22. 15:41
 1/4 Borosta2 ***** válasza:
100%
Hát te is zseni lehetsz... gondolj bele egy percre, ha valaki ezt csinálná veled attól már rég szarul éreznéd magad, nem?... ennél rosszabb mintha valaki terel és kerül nincs is...
2015. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Mondd meg neki, hogy te egy jokepu gazdag "f#szagyerekre" vagysz, aki teged le se szar mert csakis szexre kellesz neki. Es nem egy rendes sracot szeretnel magad mellet aki a lelket is neked adna. :)
2015. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

aztan amikor azt mondjuk hogy ferfi es no kozott nincs baratsag mert minimum az egyik tobbet akar, akkor meg lepontoztok. (mar amennyiben nem ket fiurol vagy ket lanyrol van szo)


Szerintem nem jo taktika amit csinalsz, beszelj vele, mondd el hogy te nem vagy szerelmes. Legyel oszinte, ennyi az egesz.

2015. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az előző két válaszolónak: Nekem olyan ő, minthogyha a bátyám lenne. Szeretem, de nem vagyok belé szerelmes.

A második válaszolónak pedig csak annyit mondok, hogy van valaki más akibe szerelmes vagyok, de a te leírásod nsm igaz rá.

2015. jún. 22. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!