Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom szerelmes belém vagy ezek csak a hormonjai?

Figyelt kérdés

Szóval, a legjobb barátom egy srác akit születésem óta ismerek, mivel a szüleink nagyon jó barátok, és hát együtt nevelkedtünk fel. Kiskorunktól kezdve összevagyunk nőve, és nincs olyan hét, hogy ne találkoznánk.

Nagyon fontos ő nekem, úgy tudnám leírni, hogy ő több számomra mint barátvagy testvér, de azért nem vagyok belé szerelmes, de őrülten szeretem. remélem érthető, elég nehéz definiálnom még magamnak is... Viszont mostanában ő picit megváltozott, tudniillik, hogy rendes, kedves és helyes srác sokan oda is vannak érte, sok lány próbálkozik nála, de még ne mvolt kapcsolata (nekem sem), de mostanában picit fura lett.

Ha együtt vagyunk és pl. filmezünk, vagy csak fekszünk az ágyán elkezd simogatni. Eddig is csinált ilyet, meg folyton ölelgetett, de most így észrevétlenül benyúlt a pólóm alá a derekamnál, meg puszilgatja a nyakam, és mondja, hogy "szeretlek" (ez azért nem fura, mert évek óta mondogatjuk egymásnak csak ugye nem úgy mint a szerelmesek) ... Múltkor pedig szájra puszit adott ami viszont már új volt számomra és picit meg is lepett. És mostanában azt is észrevettem, hogy foylton lesi kivel beszélgetek meg kérdezi, hogy "ki volt?" ha hívtak telefonon... Ez lehet féltékenység? Mi a baja?

Valaki volt már hasonló cipőben? Mit kéne tennem?

Félek, hogy szerelemes lett belém, mert én még nem lennék rá kész... ötletek?


17/L


2015. máj. 17. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szerelmes mebéld az tuti! gyere össze vele
2015. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is szerelmes:) Csak nem mondja ki, és így próbál "rávezetni".

Beszéljétek meg, elég nagyok vagytok már ehhez.

2015. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maybe_99 válasza:
Szerintem is többet érez irántad, mint sima barátság. Kezdeményezz rgy egyszerű kis beszélgetést és óvatosan térj ki a tárgyra. Ne legyél túl erőszakos, mert még a végén megsérheted. Ügyelj a szavakkal és szerintem megoldoik minden. Próbáljátok meg, ha te is szereted őt, még ha csak barátként is. Lehet, hogy idővel ez kialakul. :)
2015. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát szerintem beszéljétek meg... hasonló cipőben jártam egy időben meg ismertem egy lányt (igen fiu vagyok) nagyon jo barátok voltunk kezdetektől igy tekintettem rá és ő is rám, pár év után beleszerettem..sajna.... és elkezdtem "úgy" közeledni hozzá és a legjobb barátnőjének mondta hogy tetszem neki... de végül nem akart összejönni velem mert nem akarta hogy elromoljon a barátságunk ha szakitanánk vagy ilyesmi és aztán pont azért távolodtunk el egymástól mert nem jöttünk össze...szoval ott rontottuk el hogy nem beszéltük meg :D ne kövessétek el ugyanezt a hibát :D
2015. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!