Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jo mozgasforma?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jo mozgasforma? 15L

Figyelt kérdés

153cm es 56kg vagyok. Egy ideje mar dietazok, -10kg lement, de meg szeretnem minimum -10et leadni. Eddig nem nagyon mozogtam most viszont el szeretnem kezdeni.

Ugralo kotelezesre gondoltam, tegnap elott este ugraltam egyhuzamba 35percet. Hat a vegere mar meghaltam. Ez jo lenne szerintetek minden masnap? (aki azt mondja, hogy nem veszelyes annak ne hogyjetek, mind a ket talpamon holyag lett.)


2015. jún. 24. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem így hirtelen ez nagyon sok, látod meg is lett az eredménye...kevesebbel kezdd és fokozatosan egyre többet.
2015. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Súlyzós edzés menjen, ha csini akarsz lenni...
2015. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
50%
153 cm-vel 50 kiló alá ne menj mert akkor maximum izomból veszítesz súlyt vagy csöcsből ez az ugrálás meg a világ legnagyobb hülyeség amit hallottam XD kezdj el aerob edzést végezni(lassú intenzitású) tehát kocogás napi 2-km a lényeg meghaladja a 45 percet legalább mert a test általában félóra után kezdi el a zsírégetést.. a diétádba meg legyen fehérje meg minimális szénhidrát :) ha valamit nem értesz írj privátát
2015. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Edzés kell, nem a diéta..

Vagy különben nyoma marad hogy fogytál..

2015. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy 3-as írja. Gyakorlatilag 0 mozgással, megfelelő diétával is le lehet EGÉSZSÉGESEN fogyni, de te ne ezzel próbálkozz, mert nincs benne tapasztalatod, nem azért, mert buta lennél, sőt. Kocogj, vagy még esetleg gyorsan sétálj olyan 40-50 percet, egyél sok zöldséget, mert telítettség érzését kelti, kevesebb szénhidrát, azok is minőségiek (fehér kenyér helyett barna stb.) illetve fehérje (tojás, csirke, hal). Egy kevés gyümölcs sem árt, remélem segíthettem :)
2015. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem hulyeseg az ugralokotelezes. Fel ora alatt kb 200kcal-t lehet vele elegetni, szinte minden izmot megmozgat.

Kenyeret nem eszek egyeltalan...mar nem tudom miota, es vegetarianus vagyok, mar tobb mint fel eve. Hust egyeltalan nem eszek, sem tojast. Kenyer helyett puffasztott rizst szoktam enni, napi 2 liter zold teat iszok(csodalt muvel a borommel is)+ 2-3 liter sima vizet. Ma pl. ebedre helyaban sult edesburgonyat ettem(vagyis igazabol egesz nap egy edesburgonyat ettem:D)hozza puffaszttt rizst. Meg reggel egy almat+egy kivit.

Nagyjabol ilyen mennyisegben szoktam mindig enni.

Ez nem lehet tul sok..ugye?

2015. jún. 24. 17:54
 7/11 anonim válasza:
VEGETÁRIÁNUS xddd vicc :D :D :D ha vega vagy sose fogsz normálisan fogyni, sose lesz normális diétád az izmod meg hót fos löttyed kaka lesz xd
2015. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
200 kcal az semmi nézd meg egy ócska fos túró rudiba mennyi van és mérlegeld át a mennyiségeket... meg akkor ha ennyire értesz hozzá minek kérdezed meg itt a hülyeséget de tudod mit... google: shop.builder és olvass
2015. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség vegának lenni,az ember minden evő, ha nem akarsz izomból is fogyni kellenek a magas fehérje tartalmú sovány húsok pl:csirkemell,marhahús,hal.
2015. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jah és a tojás sem hízlal ,ha mondjuk 10 tojás fehérjéből és csak 1 sárgájából csinálsz rántottát, kicsit sem fogsz hízni max izmosodni.
2015. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!