Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó mozgásforma lehet e hogy...

Gőz Ákos kérdése:

Jó mozgásforma lehet e hogy átalakuljon test vagy fogyj tőle, zumba jó lehet?

Figyelt kérdés

#fogyás #alak #zumba #ne legyek dagadt
2015. jún. 10. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A zumba szórakozás inkább, edzésnek én nem nevezném. Fiúként pláne nevetséges, inkább menj konditerembe vagy futni.
2015. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz én fíú vagyok de nem én akarok zumbázni hanem ismerősőm ő lány !
2015. jún. 11. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Hát maximum nagy súlyfelesleg esetén lehet hatásos, egyébként senkinek nem lett még zumbától szép, izmos teste. Egy lánynak is ugyanezt tudom mondani, mint az előbb, menjen edzeni konditerembe vagy fusson, ha az a cél, hogy jó teste legyen. Ha szórakozni, kikapcsolódni szeretne otthon tespedés helyett arra jó lehet a zumba, egyébként felesleges idő és pénzpazarlás.
2015. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom az a mozgásforma a jó és hatásos amit szívesen csinál az illető. Azt talán fogja következetesen csinálni. 2-3 alkalom utána semmi nem fog változtatni.
2015. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igazából bárátnőm kedvéért elmentem zumbára, és szerintem hatékony. Nincsen benne sok erősítés, de izzasztó és nagy lendületű mozgáselemeket tartalmaz, ami vékonyabb testalkatatot adhat. Izmossá nem varázsol, és a fogyás sem kevés idő, de ha eljársz (ismerősöd eljár) edzésre hetente többször, segíthet. Sok sikert az ismerősödnek!
2015. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Felesleges a zumba? Miért is? Nem lehet tőle fogyni? Én 5 hónap alatt fogytam 10 kilót csak zumbával és persze arra is figyeltem, hogy mit eszek. 70 kg voltam, tehát nem egy olyan nagyon nagy súly volt ez szerintem. 170 cm vagyok egyébként.
2015. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!