Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet alakot átformálni?

Hogyan lehet alakot átformálni?

Figyelt kérdés

Konkrétan: karcsúbb derekat szeretnék, narancsbőrt eltüntetni. A csípőm és a combom közti rész kiáll, jobban mint kéne neki, itt nem csak háj van, de ha felfelé "húzom" akkor egész normálisan néz ki (ez sajnos mindig is ilyen volt, de nem ennyire, mint most). Összesen 55 kiló vagyok, és kb 163 cm magas, tehát elsősorban már nem fogyni, hanem formálódni szeretnék. Tudom, hogy edzéssel, mozgással lehet fogyni és szép alakot elérni, helyi fogyás nincs, eddig kb 8 kilót sikerült leadnom, viszont mostmár a szép feszes alak lenne a cél. Mivel rettenetesen lusta vagyok így ezt nehéz leküzdenem, és felemelnem a fenekem, de kb tavaly szeptember óta rengeteget sétálok, sokkal aktívabb vagyok, igyekszem mindenhova gyalogolni, ha nincs dolgom is elmenni sétálni, és persze arra is figyelek, hogy mit és mikor eszem.

Milyen típusú sportot, edzésformát ajánlanátok, ami valamennyire szórakoztató is és karcsú nőies alakot eredményezne? Törékeny testalkatú vagyok, csak picit meghíztam :) Szemezek a stepaerobik-al, arról úgy tudom, hogy popsira és combra nagyon jó, plusz átmozgatja az egész testet is, tehát erősítés és kardió is egyben. Verekedős sportot nem szeretem. Amit imádok, az a jégkorcsolyázás, kifulladásig, esetleg ha tudtok olyan helyet, ahol foglalkoznak felnőttekkel, és nem a versenyzés a cél, azt is megköszönöm. Minden ötletnek, tanácsnak örülnék, lelkesedés megvan, eddigi eredményem is további kitartást ad, csak érzem, hogy a sok séta már kevés, szeretném felpörgetni a dolgokat :)



2015. ápr. 27. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Amivel szép alakod lenne az a súlyzós edzés kiegészítve aerob edzésekkel. + kalória pluszos étrend megfelelő fehérjebevitellel, hogy legyen tàpanyag izmosodni. Az izmok adják a formát. Jó esetben.:)
2015. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!