Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » NEM izmosító, hanem izzasztó...

NEM izmosító, hanem izzasztó mozgásforma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos van rajtam felesleg, ezért kerestem videókat, gyakorlatokat amiket csinálok is de a végére nem igzán izzadok meg. Olyan mozgást szeretnék ami nem izmosít -hiszen úgy sem látszik- hanem le tudom vele dolgozni a felesleget.
2015. ápr. 12. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen kardio jellegű edzést csinálhatsz: kocogás, bicajozás, lépcsőzőgépezés, ellipszis tréningezés, stb. Egyébként akkor fogysz, ha kalória mínuszban leszel. tehát étrendfüggő is. Sokan futnak, de semmit nem fogynak.

És pont, hogy erősítő edzés is kellene ezek mellé, hiszen az izmok adják a formát, jó esetben! attól meg ne félj, hogy nagyon izmos leszel, mivel kalória mínuszban nem nagyon tudsz izmosodni. Akkor mégis miért kell erősítő edzés? Azért, hogy ne izomból fogyj. Remélem így világos.:)

2015. ápr. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Nagyon sokat segítettél :)
2015. ápr. 12. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2015. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!