Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy párkapcsolatban? Fog még változni?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Nekem még sosem volt ilyen hosszú kapcsolatom, és neki sem. A problémám az, hogy mostanában úgy érzem, hogy már nem is érdeklem. Napközben dolgozik, mikor ebédszünete van, akkor néha megcsörget egy két percre, meg esetleg amikor megy haza. De utána késő estig se kép se hang, mert játszik. Ha én hívom akkor is lerakja egy percen belül. Ilyen tájban szokott felhívni este, mikor éppen az elalvás határán van, hogy aludjunk együtt (Ő ingyen hív), de nem beszélünk, mert aludni akar. Nem lehet semmilyen programra rávenni, hétköznap eddig suli miatt csak szerdánként tudtam hozzá átmenni, de akkor sem mentünk sehova, mert munka után mindig fáradt, és már csak xboxozni van ereje, meg esetleg szexelni... Hétvégente a program ugyanez, csak munka és iskola nélkül.Beszélgetni sem szoktunk, ha mégis megpróbáljuk, akkor abból minden esetben veszekedés/vita lesz.

Ez minden kapcsolatban hasonlóan van? Vagy el fog múlni ez az időszak és minden úgy lesz, mint régen? (Vagy legalább hasonlóan?)



2015. jún. 19. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem gond, ha xboxozok, akkor en se tudok telefonalni(amugy no vagyok), en 90%-bqn fel se veszem akkor, foleg ha live-on multizok, o legalabb felveszi, az hogy ebedszunetben, munka utan felhiv jo dolog, mi lenne, ha ezt nem tenne meg? Viszont jogosan kevesled igy a dolgot. Ez se mennyisegre se minosegre nem eleg. Amugy ezzel a munkarenddel, energiaszinttel ismerted meg? Neki eleg ennyi?
2015. jún. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közös programok és beszélgetés nélkül mégis mitől javulna meg a kapcsolat? Már nem is a barátnője vagy, csak a szexpartnere.
2015. jún. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
Az baj, h az időt amit együtt töltök, az nem minőségi, plusz nincs köztetek szinte semmi kommunikáció. Én a helyedben vennék egy nagy levegőt és leülnék vele beszélgetni, ha kiakad, ha nem. Elmondanám, h jelenleg nekem ez így nem jó, nem vagyok boldog. És h beszéljük h mit tehetnénk h javítsunk ezen.
2015. jún. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

ez a költőnő egy feminista ne hallgass rá.

mond a barátodnak,hogy szexelni akarsz a szabadban az lehet feldobja a kapcsolatot.

2015. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mikor megismerkedtünk akkor is játszott, de rám is szánt időt. Sétálgattunk, beszélgettünk, hülyéskedtünk... minden második percben felhívott.

Azzal nincs semmi bajom, hogy játszik. Én is szoktam, együtt is szoktunk ha ott vagyok. Azzal van a bajom, hogy nem érdekli mi van velem. Annyi lenne csak az elvárásom, hogy azért egy órára hívjon fel, beszéljük meg, hogy kivel mi történt, vagy valami, és hogy néha mozduljunk ki.

Próbáltam vele beszélni erről, mindig azt mondja, hogy ne haragudjak, megváltozik, ezentúl többet fog hívni...aztán minden marad ugyanolyan, vagy jobb esetben egy egy napig tényleg hív.

A szex nem hiszem, hogy megoldás lenne, csináljuk eleget, talán még sokat is.

2015. jún. 19. 10:01
 6/8 anonim válasza:
Ezt nem nekünk kellene tudni, hanem neked kellene ismerned a barátod, akivel 2 éve vagy. És nincs így minden kapcsolatban, mert minden kapcsolat olyan, amilyenné formálják. Magától nem fog elmúlni, ez nem egy szúnyogcsípés a bőrödön, hogyha nem piszkálod akkor jobb lesz és elmúlik. Egy kapcsolat két emberről szól és a bizalom az alapja. Ha nincs benne kommunikáció, alig beszéltek, alig találkoztok akkor valószínű, hogy nem fog megjavulni egy varázsütésre és jártok el moziba, színházba, sétálni, állatkertba stb. Ahhoz, hogy ez így legyen igenis beszélgetni kell és megbeszélni a problémákat...
2015. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A srác már egyértelműen kiszeretett belőled. A fiúk nem szeretik ha a csaja állandóan a nyakában lóg, minden nap foglalkoznia kell vele és nincs szabad magánszférája, szabadsága. Nos akkor vázolom ezt a nők szemszögéből. Ha mindent engedsz, és túlbuzgónak tart ha heti 3-4 találkozást megengedjen veled, akkor csak a kapcsolat leépülése kezdődik, ahol te fogsz a legjobban szenvedni. Nem vesz komolyan, kapsz tőle dolgokat, elvisz randikra, hozzád ér meglepő módon, érezteti veled hogy szeret, nem érzed a szex hiányát. Elégítsen ki az élet minden területén aztán játszon a hét másik felében mikor nem veled tölti. Én dobnám, nincs értelme annak, ha 2 év már ilyen, ez nem hosszútávú. Egyáltalán tervezi veled a jövőjét, kérdezted tőle? 23/l
2015. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Többször megbeszéltük már, és mindig azt mondja, hogy komolyan gondolja. Volt párszor, hogy mondtam, hogy ez így nekem nem jò, és inkább hagyjuk az egészet és szakítsunk, de nem akarja. Ölelget, ígérget, sír...
2015. jún. 21. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!