Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem normális egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem normális egy párkapcsolatban, igaz?

Figyelt kérdés

A barátommal már 10 hónapja vagyunk együtt. A kapcsolatunk eleje nem indult valami könnyen. A lényeg , hogy a kezdeti hónapokban közölte velem ,hogy csókolózáskor szúrom .Tudni kell, hogy egyáltalán nem vagyok erős szőrzetű, és idáig senki sem panaszkodott, hogy szúrom, és körübelül azóta nem csókol meg. Csak akkor ad szájra puszit is ,ha találkozunk, vagyha búcsúzunk egymástól, még sex közben se csókolózunk és én már nagyon hiányolom, már nem is tudom milyen igazán csókolni.. Próbáltam már adni neki szájra puszikat próbálkozás gyanánt, de nem puszilt vissza . Félek megkérdezni, hogy miért nem csókol meg .Meg félek attól ,hogy újra ilyen megalázó helyzetbe hoz. Azóta szőrtelenítem . De nem is tudom minek... A másik probléma, ez mostanában fordul elő , hogy amikor kényesztetném a párom a kezemmel, vagy orálisan, olyan mintha elmenne tőle a kedve és látom rajta ,hogy mintha csak tűrné és nem megy el , majd amikor gondolom már unja akkor átveszi kezébe a dolgot és magának kiveri. Ez nekem ismét elég megalázó, pedig azelőtt nem volt gond az ilyesmi féle dolgokkal, szóval nem hinném , hogy én lennék a béna ha előtte minden rendeben ment , valami megváltozott.. rá kérdeztem , hogy esetleg lenne e valami amin változtatna ,vagy hogy béna vagyok e . Azt válaszolta , hogy minden rendben van. Csak Ő ezektől a dolgoktól nehezebben ér a csúcsra... ami ezelőtt nem igy volt. Nem tudom miért lehet ez. De szerintem ez nem normális egy 10 hónapos párkapcsolatban.


Én 22 éves vagyok , barátom pedig 25.


2015. márc. 25. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Elhidegült tőled,csak nincs vér a pucájában hogy megmondja.
2015. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális, az egy dolog, hogy nem tudod neki kiverni, van ilyen... De hogy egyáltalán nem csókolóztok mert úgy döntött egyszer, hogy "szúrsz" azt' kész, letudta ezzel a dolgot, az szerintem nincs rendben.
2015. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
melegek vagytok?
2015. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megcsal sry f25
2015. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pasi , lány vagyok !
2015. márc. 25. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Szegenykem :/ szerintem egy parkapcsolatban alap a csok... el sem tudom kepzelni milyen lenne nelkule o.o de lehet hogy csak a csokkal van baja, es nem azzal hogy veled csokolozik. Lehet hogy neki a csok senki massal sem elvezetes, de pl szeret megolelni masokat. Bar ezt nem tudhatom, szerintem megkerdezhetned hogy miert nem csokol meg :)

Az oralos dolog pedig szerintem nem baj, ha a tobbi dolgot ( mar ha van) elvezi, vagy szokott kezdemenyezni.

2015. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja lány vagy akkor hogyan szúrnád??? Ez csak egy idióta kifogás. Nem szeret. Ennyi.
2015. márc. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!