Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggel kb 7-11 között sosem...

Reggel kb 7-11 között sosem tudok enni. Éhes vagyok, de ha eszek akkor utána hányingerem van általában. Mitől lehet ez és hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Én is ilyen voltam mindig, bár hányinger nem volt, inkább csak megéheztem a reggelitől, lenyomott meg ilyenek, utáltam.

Változtatni nem tudom, lehet-e, én bármit ettem, bármennyit, nem volt jó (még a puszta zsír okozza a legkisebb bajt, mert az nem bántja a vércukromat s nem leszek éhes). De eszemben sincs változtatni. Nem kmuszáj mindenkinek gyakran enni s ha majd tényleg odajutok, hogy testépítek, nemcsak olvasok róla, akkor se fogok délután 2-3 előtt enni. Igaz, én ketogénezek, amihez nagyon passzol a kevés evés, de igazából én nem is tudok máshogyan enni. Rengeteget kísérleteztem, de az alap jellegzetességeim nem akaródzanak változni sehogysem. Úgyhogy nekem olyan az életmódom, táplálkozásom, ami a testem efféle jellemzőihez passzol.

2015. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Osynho ***** válasza:
Szoktatás kérdése. Most épp sérülés miatt nem edzek, de így is megvan, hogy reggel egyből éhes vagyok. Ha mást nem, egy protein shake-et tolj le zabpehelyliszttel, pl.
2015. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megszoktam, és jobb így. A reggelim fehérjét, zsírt és rostot tartalmaz tehát nem nehéz megenni.
2015. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!