Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudom kompenzálni abszolút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom kompenzálni abszolút szűziességemet saját kocsival jogsival, biztos állással, márkás ruhákkal, jó jegyekkel? 18F

Figyelt kérdés

Még egy lányhoz se értem, de eldöntöttem, prostizni kell nekem is. Vagy egyéjszakásat ,hol harcoljak ki magamnak?


Van saját kocsim, igen egy Suzuki igaz csak pár százezer Ft, de jó az. Én szeretem alig van benne 100 ezer km, olyan mint egy új ,nagyon szerettem.


Biztos állás, úgy értem, vállalkozás ami biztos. Nem akarom kifejteni miért.


Márkás ruhák ,20-30 ezres Mustang farmerok , 30 ezres Tommy pulcsik, stb stb


Tanulok , 4,7 az átlagom, egy szakközépben. Egyik legjobb tanuló vagyok.



Én egy ideig csúnya pattanásasos voltam, de most már nem, bulizni nem járok ,de majd kell. Arra is gondoltam, hogy útszéli nőkkel is fekszek le, nem tudom. Ilyen szerelem, ez az én nem nagyon hiszek, racionálisan gondolkodok, számít nekem a kapcsolatban nagyon is a pénz, csak félek, hogy nincs tapasztalatom ezért kinéznek a nők.


Szóval lenne miért szeretni-e a lánynak, de még sincs barátnőm, csak félek leégek, mivel még lánynak se fogtam meg a kezét, meg tuti tuti nagyon gyorsan elélveznék. Ez baj lenne nekik? Mindig arra hajtottam sok értékelegyen ,bár nincsenek barátaim se, paranoiás vagyok, képtelen vagyok megbízni az emberekben.


2015. jún. 16. 15:34
 1/10 anonim válasza:
vkinek biztos tudod majd de nem lesz egy real szerelem
2015. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most őszinte szerelmet keresel, vagy dugópajtit, akit pénzelni fogsz?
2017. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyen gondolkozással ne csodálkozz ha még egy nő se akart hozzádérni... én inkább személyiségfejlesztés javasolnék a problémádra
2017. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hallod ezzel a hozzáállással remélem egy nő se fekszik le veled? Min van itt a hangsúly vagy mit is akarsz kérdezni?

Szüz vagy ugye az a baj... :) A szüzies az más az finom lelkűt is jelent, megjelenést.. de mindegy.

Minek akarod kompenzálni h szüz vagy ha az az első a listádon h megd.gsz valakit? Nem azt akarod kompenzálni te ész lény hanem azt, hogy érzed hogy nem tudnál fenntartani egy kapcsolatot. Képtelen vagy rá.

Csak javaslom. Ne menj prostizni. Inkább próbálkozz csajt összeszedni érdeklődési körödhöz mérten. (semmi nem lehetetlen) A prostitúció deviancia. A deviánsokat meg kezelni kell!

Szakközépbe jársz.. jó az átlagod.. nem csodálom nincs vállalkozás :DDD Ráérsz még erre.

A pattanások nem jelentenek semmit, ha valakinek ezért nem kellesz ne is foglalkozz vele, mert felületes ember.



Valahol mindenkinek el kell kezdenie. Ne parázz erre rá b. szki! :D Nem mindenki csodás szeretőnek születik, meg ilyen olyan menő pasinak egyből!! Én nem tudom hogy rád a média vagy az Insta vagy mi volt ilyen hatással ..(férfimagazin?? :/) Áruld már el. Olyan tévesen fogod fel ezt az egész dolgot..


Kapcsolat kell neked, egy rendes csajjal, normálisan. De nem 4 nap után megkérdezni, hogy "Leszel a csajom, hö?" Randizni, szépen. aki erre nem ér rá...


Mi az h számít neked a kapcsolatban a pénz? AZ hogy eltartson egy csaj? :D vagy ő keressen? vagy hogy te megvehess neki mindent és kényeztesd? :D


EZ az utolsó meg édes istenem..

Ezért nem prostival kell lenni legelőszőr hanem szerezni barátnőt... ha ettől félsz h hamar elélvezel. Valakit akit ez nem zavarja, mert még új kettőtök közt és megbeszélitek.


Képtelen vagy megbízni.. menj orvoshoz.



Valami nem stimmel a személyiségeddel azt észrevettem..

Paranoia, prostituáltakban gondolgozól - lehet meg is fektettél már valakit 2015-óta) deviancia, a pénz a fontos, azt hiszed racionális vagy, de csak érzelmi analfabéta főleg! ahogy leveszem.


Na mire jutottál mesélj :))) Mi volt 2015-óta?

2017. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jaj nekem. hát sztem keress pszichológust, még pár év és teljesen bekattansz.
2017. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elkenyeztett csufsag az vagy. Egy no elobb fog egy jo kiallassu szegenyebb gyerkoccel dugni mint veled. Van tudod amin a penz sem valtoztat. A stilust nem lehet venni , ahogyan a tiszteletet sem.
2017. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon butan gondolkodol. 😢
2018. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Amugy nekem bejonnek a felenk,benazo pasik. :)

Lehetseges,hogy erettebb noknel kell probalkoznod ok megertik azt,amilyen vagy...de semmi estere sem prosti!

Az pedig termeszetes,ha nagyon tetszik valaki,hogy "gyorsan elmennel"(de talan sok lany nemtudja,en is csak utanaolvastam).

Szoval nekem bejonnel csak az a gond,hogy nagyon eretlenul gondolkodol.

Olvass pszichologiat,olvass utana,mi kell egy nonek,milyenek a nok, milyennek kell lennie egy ferfinak...

En is csak onnan lettem okosabb,hogy mindennek utana olvastam.

Sok sikert!

2018. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok 😊

Pl.

[link]

2018. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
figyelj neked pszichológus kell nem nő meg nem ruhák ...
2018. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!