Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint egy éve szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy éve szerelmes vagyok a tanáromba. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából már nem tanit, de tőbb mint egy éve szerelmes vagyok belé. Minden éjjel vele álmodok,mindig rá gondolok. Mindennél jobban szeretem. Mit tegyek? Hogy felejtsem el?
2015. jún. 30. 18:14
 1/7 anonim válasza:
Most szereted, vagy elakarod felejteni? Nem mindegy!
2015. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem! Igy még senkit sem szerettem és semmit sem 😞
2015. jún. 30. 19:57
 3/7 anonim válasza:
Hány éves, te mennyi vagy? Nem mindegy...
2015. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt tudom és sajnos a korkülönbség lenne az akadály vagyis nekem biztos nem... 15 év van köztünk. De engen az egyáltalán nem érdekelne
2015. jún. 30. 21:05
 5/7 anonim válasza:

Igazából, ha nagykorú vagy, 15 év már senkit se érdekelne igazán, max a pikírt szomszédokat. Én úgy sejtem, nem vagy még 18, de ha az adott tanár fiatalos, lendületes, és egyedülálló, akkor talán fel lehetne venni a kapcsolatot, de nem kell kizárnod az életedből azért, mert nem jöttök össze.

Ne görcsölj azon, hogy el akarod felejteni, mert az nem sokat segít, csak megutálod, pedig semmit sem tett, csak nem kezdett ki veled etikátlan módon. Hagyd, hogy az életed menjen a maga útján, próbálj vele barátkozós kapcsolatot kialakítani, levelezzetek, aztán vagy elmúlik, vagy átalakul :)

18L

2015. júl. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Igencsak hasonló helyzetben vagyok, ha van kedved, akkor írj privátot, és próbálok segíteni! :))

16/L

2015. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj privit, én is ilyen helyzetben vagyok...
2015. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!