Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom 2 hónap szünetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2 hónap szünetet kért a kapcsolatunkba szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

1ev es 6 hónapja vagyunk egyutt. Az indoka az volt hogy kell neki egykis szabadság mert,hogy én túl rá vagyok tapadva és korlátozom! Aztmondta szeret,de már nem úgy mint az elején,decreménykedik hogy a 2 honap szunet utan minden olyan lesz mint az elején. Es hozzatette,hogy ez ido alatt nem csal meg es mást se keres mert most szabad akar lenni.


Szerintetek remenykedjek benne,hogy a 2 honap utan helyrejonnek a dolgok es folytatjuk vagy inkabb hagyjam a remenykedest mert ez már vesztett dolog??


2015. júl. 3. 08:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Már miért rontott volna el a kérdező bármit is?"


A baratja szepen felsorolta hogy szerinte miket rontott el. Ha a jovoben nem akar ugyanebbe a hylezteb kerulni, akkor onkritikusan vegiggondolja es szembenez a sajat hibaival.

2015. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Végül szakitottunk ma.

majd írok ha van valami fejlemény

2015. júl. 7. 23:14
 13/17 A kérdező kommentje:

Tegnap osszejottunk.

odajott hozzam es mondta hogy hianyzok neki es szeret

2015. júl. 9. 14:05
 14/17 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

mi újság veletek?

Most nálunk van hasonló helyzet: a barátom egy év után azt mondta, "egyedüllétre van szüksége". Neki sajnos történt most egy komoly trauma az életében, arra hivatkozik, hogy ezt túl kell élnie, de én nem vagyok benne biztos, hogy ez az ok, lehet, csak le akar pattintani.

Borzasztó ez a bizonytalanság, talán még rosszabb a szakításnál is. :(

2015. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azóta is egyutt vagyunk,minden oké :)

Még terhes is lettem (ami persze nem jo 18 evesen)

2015. júl. 26. 11:52
 16/17 anonim ***** válasza:
Na b+ te sem tanulsz a hibáidból...
2015. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nincs baba (:
2015. aug. 1. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!