Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 3 hónap...

Hogy tudnék lefogyni 3 hónap alatt 6 kg-ot? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, 165cm 60 kg.Ez több az átlagos.Igazából én megvoltam elégedve az alkatmal de az osztályomban a többi lány 5-6 kg-val kevesebb nállam és így gyakorlatilag én vagyok a legkövérebb.Tudom,hogy a fogyáshoz az étrend a legfontosabb de sajnos azt nem én döntöm el,hanem anyukám.Szóval amit tudok megteszek nem eszek édességeket,csak barna kenyeret viszek suliba is.Triatlonozok napi 4 edzés van 3 éve csinállom de akkor még nem figyeltem annyira az étrendre ezért 'elhíztam'.Leginkább a combjaimmal nem vagyok megelégedve.Kérlek segítsetek! :)

2015. márc. 8. 08:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Elírtam: Ez több az átlagosnál.*
2015. márc. 8. 08:23
 2/5 A kérdező kommentje:
Heti*
2015. márc. 8. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:

12évesen inkább az alakoddal foglalkozz ne a súlyoddal, mert az nagyon képlékeny.


A zsír és az izom nagyon nem azonos sűrűségű, ezért 2 kg zsír és 2 kg izom nagyon más térfogatot mutat (3szorosa az egyik a másiknak). Itt egy szemléletes kép: [link]


Szóval ha triatlanozol most is, az a pár kiló nem hiszem, hogy annyira feltűnő lenne a többiekhez képest. Ne a kilókat mérjétek össze!

2015. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha triatlonozol, akkor sok izomnak is kell lennie rajtad, ami meg nehéz.
2015. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! :)
2015. márc. 9. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!