Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-18 éves lányok/fiúk! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 éves lányok/fiúk! Ti milyen társra vágytok?

Figyelt kérdés
Milyen legyen a nagy ő? És milyen legyen a stílusa? Elegáns, sportos,swag vagy esetleg más? És mi az ami nagyon fontos, hogy meglegyen az adott illetőben? ( ha gondolod ird a korod is )

2015. júl. 5. 17:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

legyen intelligens, megértő, lehessen vele hülyülni, szeresse a humort és ő is legyen humoros, őszinte, szerintem ezek nem olyan lehetetlen dolgok de még nem találtam ilyet


18/F

2015. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

1. legyen inteligens, ápolt, és szép

2. ne legyen olyan hogy rá mászik a fiukra mint egy r!b@nc

3. Ne legyen kényes, elkényeztetett hülye p#csa


16/f

2015. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
egy jó zeneérzékű cuki rockerlányra, aki szép és okos 16/f
2015. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Elit
2015. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

legyen megértő,kedves,és fogadjon el olyannak amilyen vagyok!

16/l

2015. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Legyen megerto, kedves, őszinte, ápolt, és magas 14l
2015. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Legyen szép, aztán mindent megteszek amit csak akar, meg is változom szívesen.
2015. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Legyen értelmes, humoros, sportos, kissé őrült, nézzen ki normálisan és viselje el a defektjeimet!

16/l

2015. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Utolsó tetszik a tied :D
2015. júl. 5. 20:01
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Legyen intelligens, értelmes, legyen humora, lehessen vele viccelődni. Legyen a legjobb barátom és a szerelmem is egyben. Lehessen vele megbeszélni mindent, viselje el, amikor folyton beszélek, és nem lehet lerázni. Hagyja, hogy megöleljem, ne lökjön el magától.

Ne kezdeményezzen feleslegesen veszekedést, de ha vitatkoznunk kell, akkor lehessen vele, na adja meg mindig magát (tudom, hogy ez hülyeségnek tűnik, de akkor sosem fogom megtudni a véleményét).

Jó, ha magasabb nálam, ért sok mindenhez (nem kell géniusznak meg zseninek lenni, de jó, ha mondjuk tud valamennyire mondjuk táncolni, esetleg énekelni, rajzolni), és benne van minden poénban, nem unalmas.

Megérti a bajaimat, meghallgat, és ő is megosztja velem a fájdalmát.

Nem kavar mással, nem akar féltékennyé tenni.

Legyen igényes, persze, fürödjön és mosson fogat rendesen.

Írjon helyesen. Nálam ez elvárás, hogy ne írjon olyat, hogy naon, ien, milyért, és hasonlók.

Persze ne legyen csúnya, de a külső nem minden. Azért jó, ha sportosabb alkata van, nincs elhízva, vagy ha el van, akkor látszik, hogy tesz ellene, és nincs megelégedve egy rosszabb állapottal.


Még tudnék mondani sok mindent, de most ennyi jutott eszembe. Ez lenne nekem a "tökéletes pasi", persze senki sem tökéletes, lehet, hogy nem fogok ilyet találni, de reménykedek, hogy akivel most alakul valami, ő ilyen lesz.


17/L

2015. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!