Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-18 éves lányok/fiúk! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 éves lányok/fiúk! Ti milyen társra vágytok?

Figyelt kérdés
Milyen legyen a nagy ő? És milyen legyen a stílusa? Elegáns, sportos,swag vagy esetleg más? És mi az ami nagyon fontos, hogy meglegyen az adott illetőben? ( ha gondolod ird a korod is )

2015. júl. 5. 17:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Legyen magasabb nálam (én 173 centi vagyok), legyen igényes magára. Nem mondom, hogy a ruházata összértéke érje el a 100 ezret, de ne járjon szakadt ruhákba mint egy hajléktalan. Legyen benne valami plusz, ami csak nagyon kevés emberben van meg. Ne legyen tömegember, viselje el a negatív kritikát, legyenek céljai, legyen önálló, talpraesett, érett gondolkodású, nagy dolgokban legyen őszinte, kis dolgokban kamuzhat, legyen szókimondó, korrekt, ne cigizzen/drogozzon, ne legyenek dühkezelési problémái (ez fontos, mert nem fogom mégegyszer hagyni, hogy egy pasi megüssön), lehessen vele jókat piálni, hülyülni, legyen egy kicsit dilis, egy kicsit komoly, egy kicsit elegante, egy kicsit sportos, az alkata mindenképp legyen sportos, előny ha kondizik és meg tud védeni (no nem mintha erre szükség lenne, mert bennem is van erő a kondi miatt és régen boxoltam is), lehessen vele kockulni, kimozdulni valamerre, mindenképp legyen intelligens, legyen jó az ágyban és legyen annyi pénze, hogy ne nekem kelljen az ő részét is fizetni ha elmegyünk mondjuk moziba vagy strandra. Nem árt, ha közös az érdeklődésünk is. Mondjuk zeneileg. Én szeretem a rockot, a technot, a hardstylet, a trancet és a houset. Ha berakna 100000 wattos hangfalon rappet, biztos otthagynám az ótvaros p!csába. Előny, ha idősebb nálam, bújós, perverz, néha egy kicsit nyálas és a farka nagyobb mint 22 centi.

18/L

2015. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Legyen sportos, vicces, intelligens (érzelmileg is). Szeressen olvasni,kockulni,filmezni. Én nagyon szeretem a labdás sportokat és ha ő is szeretné az nagyon jó lenne. Megértő!

És tervezzen komolyan!

Bár még elég fiatal vagyok, de majd ilyen fiút akarol keresni magamnak:)

14/l

2015. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:

kozos erdeklodesi kor, legyen oszinte es huseges, apolt

Es megtalaltam ^^ 18/F

2015. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Fogadjon el úgy amilyen vagyok.

Legyen humoros,Ápolt,Beszédes Tiszteljen,Udvarias legyen.Szeressen.Ne csaljon meg.Ne hazudjon és ne csapjon be.Bizzon meg bennem.A kinezete az változó kinek mi jön be.Legyen kedves és ne legyen bunkó. Ne legyen beképzelt.Ne csak arra hajtson.Értsen meg.Legyen esze.Ne legyen páwa,swag.

17/L

2015. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

#11


Köszönöm, jót nevettem. :D

2015. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
#15 hát, nincsmit :D #11 voltam
2015. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Milyen lgyen a nagy ő: kedves megértő, szeresse az adrenalint mint én^^ hülyéskedni lehessen vele és komolyan beszélgetni, tisztelettudó legyen és őszinte.

Stílusa: emo :)

Ami meglegyen benne: az őrültség...és viseljen el engem is:)

15/L

2015. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Milyen legyen?


Legyen erett gondolkodasu, hatarozott, talpraesett, aki tudja mit akar es komoly szandekai vannak. Lehessen azert hulyeskedni vele, legyen egy kis humora. Azt se banom ha nagy humora van, de ne tunjon hulyenek, es ha komolyan beszelni akarok vele, akkor komoly legyen o is, ne a hulyesegen jarjon akkor is az esze. Legyen nalam idosebb (20-24, de igazabol edesmindegy mennyi ha megvan benne ami kell nekem.) Legyen ferfias, ez latszodjon az oltozkodesen, ne legyen swag. Swag alatt a sepru meg ecsethajat ertem. De tetszik ha van sajat stilusa.:) Nekem tetszik a tetovalas, piercing. Ami a kulsot illeti, azt is megnezem: Elony ha azsiai (bolondulok ertuk), fekete haj, izmos, de az sem tragedia ha nem ilyen, mert barki megtetszhet.

2015. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Milyen legyen?


Legyen erett gondolkodasu, hatarozott, talpraesett, aki tudja mit akar es komoly szandekai vannak. Lehessen azert hulyeskedni vele, legyen egy kis humora. Azt se banom ha nagy humora van, de ne tunjon hulyenek, es ha komolyan beszelni akarok vele, akkor komoly legyen o is, ne a hulyesegen jarjon akkor is az esze. Legyen nalam idosebb (20-24, de igazabol edesmindegy mennyi ha megvan benne ami kell nekem.) Legyen ferfias, ez latszodjon az oltozkodesen, ne legyen swag. Swag alatt a sepru meg ecsethajat ertem. De tetszik ha van sajat stilusa.:) Nekem tetszik a tetovalas, piercing. Ami a kulsot illeti, azt is megnezem: Elony ha azsiai (bolondulok ertuk), fekete haj, izmos, de az sem tragedia ha nem ilyen, mert barki megtetszhet. 15/L

2015. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
hoppa ketszer kuldte el >< #18#19
2015. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!