Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20 éves lányként jó ez az...

20 éves lányként jó ez az edzés, amit csinálok, ha fogyni és erősíteni szeretnék?

Figyelt kérdés

Heti 4-5-ször járok edzeni:

x55 perc ellipszisezés

xsúlyzózás:

-mellgép: 4*12 25 kilóval

-guggológép (vagy fene tudja, hogy hívják :)): 4*25 50 kilóval

-combközelítő: 4*15 30 kilóval

-combtávolító: 4*20 45 kilóval

-tricepsz-lehúzós: 4*12 12,5 kilóval

-bicepsz-felhúzós: 4*12 12,5 kilóval


Edzés után, meg reggelire eszek fehérjeport meg teljes kiőrlésű kiflit, amúgy csirkét/halat, salátát, joghurtot, zöldséget eszem, néha 1-1 gyümölcsöt.


2015. márc. 17. 14:37
 1/3 kovpet ***** válasza:

Hát- és vállizom? Hasizom? :)

Amúgy én a helyedben előbb súlyzóznék és csak utána kardióznék.


Egyszerre fogyni és izmosodni nem igen lehet, mert (nagyon leegyszerűsítve) a fogyáshoz keveset kell enni, az izmosodáshoz meg sokat.

2015. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért kell előbb súlyzózni? Ha anélkül kezdenék, hogy előtte mozogtam, meghúzom magam, meg lesérülök
2015. márc. 17. 15:00
 3/3 kovpet ***** válasza:

Mert elégeted az energiádat a kardióval és nem marad a súlyzózásra. De nem "kell" így, csak szerintem jobb így.

Bemelegíteni persze érdemes a súlyzózás előtt.

Akár úgy is, hogy 5 perc ellipszis vagy futópad, majd súlyzózás, aztán a teljes kardió.

De lehet a normál bemelegítés is, ízületi körzések, stb.

2015. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!