Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok vélemény? 10/mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vélemény? 10/mennyi pont és min kéne változtatni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 02:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Kép :D [link]
2015. jún. 29. 02:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

10/3 de ne keseredj el! 1. Ezt a szemüveget cseréld le egy menőbbre vagy válts kontak lencsére.

2.Vegyél fel egy kicsit divatosan elegáns ruhákat (nem kell hogy drága legyen vagy giccses sokszor a kevesebb több!)

3. Kezdj el sportolni valamit. Nem kell feltétlenúl kondi terembe járnod a szimpla rendszeres futás, biciklizés vagy úszás is megteszi.

Nem vagy csúnya teljesen normálisan nézel ki szóval ha kicsit jobban odafigyelsz a külsődre esetleg izmosodsz egy kicsit akkor bomba pasi lehet belőled! :) Remélem tudtam segíteni! 16L

2015. jún. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo a gondolataimat irta le! Ha lefogynal nagyon helyes arcod lenne. Szerintem Mario Casas-ra hasonlitanal.
2015. jún. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pár kilót ledobhatnál talán, de kinek mi jön be.

Egy szemüveg csere és fodrász.


Nekem is így bejössz, nem szeretem a divatmajmokat.

2015. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fodrász. Kontaktlencse. Kezdj el sportolni valamit, dobj le pár kilót meg izmosodj. És próbálj meg másfajta ruhákat hordani, szerintem ez a kapucnis pulcsi nem igazán a te stílusod, inkább szokj át a jó szabású pólókra ha kicsit fogytál. Meg talán egy kicsit szedd ki a szemöldököd középen, kicsit mintha túl közel lenne egymáshoz a 2.
2015. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi mindenkinek megprbálom megfogadni :)
2015. jún. 29. 10:14
 7/7 anonim ***** válasza:

10/4 Probalj ne ilyen bamba fejet vagni, a szemuveggel es stilussal nincs semmi baj csak egy picit fogyni kellene :)

18/L

2015. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!