Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen módon tudnám megoldani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon tudnám megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Van egy lány (legyen a neve Adri*), aki eléggé tetszik nekem, sokat beszélgettünk régebben, mostanában már nem. Viszont most újra elkezdtem volna, viszont, olyat írt vissza ami picit meglepett és elszomorított, én hibám ugyan a dolog, de valahogy megakarom oldani. Tehát a sztori a következő, volt egy lány (legyen a neve Kitti*), Kittivel együtt voltam elég sokáig, és mai napig is néha-néha beszélgetünk. Adri elég nagy ellenfele Kittinek. Nem szeretik egymást, két elég nagy ellentét stb. Én viszont amikor elkezdtem beszélgetni Adrival, valamilyen szinten szerelmes voltam még Kittibe, és itt kezdődik a probléma. Néha Adri írt Kittiről olyan dolgokat amik sértőek számára, én meg megosztottam Kittivel (bár hozzáteszem, Kittinek nem mondtam, hogy Adri mondta ezeket, inkább kitalálta magától), de különböző utak múltán, ez, hogy én elmondtam Kittinek a privát beszélgetésünket, visszajutott Adrihoz, és Adri most nem akar velem szóba állni, meg úgy mond bizalmát vesztettem, és eléggé megsértődött. De én ezzel nem vagyok megelégedve, eléggé szeretném őt! Ezért kérem a segítségeteket, tanácsaitokat!

2015. júl. 12. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valakinek egyszer eljátszottad a bizalmát, nehéz elérni, hogy újra bízzon benned. Azon se csodálkoznék, ha többet nem szeretne veled beszélni. A lányok rivalizálását komolyan kell venni, te meg pont hogy totál lesz*rtad az egészet, és csak rontottál a helyzeten. Nagyon meg kellene alázkodnod szerintem, hogy megint bízzon benned.
2015. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már buktad
2015. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!