Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám leküzdeni ezt a...

Hogyan tudnám leküzdeni ezt a problémát? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy olyan, - egyesek szerint furcsa - "mániám", hogy nem tudom lelkileg elfogadni/feldolgozni azokat a tényeket, hogy nem olyan külső jegyekkel rendelkezem, mint egy skandináv típusú ember. Az érdeklődési köreimből kifolyólag alapvetőnek tartanám esetemben a természetes szőke vagy vörös hajat és világoskék szemeket, illetve az erős és sűrű arcszőrzetet. Mindezek ellenére: barna hajú, sötétbarna/fekete szemű egyén vagyok, akinek ráadásul alig van némi gyenge és ritkás arcszőrzete (valószínűleg hormonbajok miatt). Legalább a bőröm világos színű.


Pszichiáter azért nem jöhet szóba, mert már rengetegnél jártam különböző betegségek miatt, de egyiken sem tudtak segíteni.


Előre is köszönöm a jóindulatú válaszokat!


2015. júl. 6. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát akkor próbáld ki milyennek éreznéd magad ha mindez meglenne.


Fesd be szőkére a hajadat és vegyél kék színű kontaklencsét.

Bár nem tudom hogy sötétebb színű szemből lehet-e kéket csinálni.


Ez közel sem olyan nagy befektetés mint hogy egy lány műciciket csináltat vagy hogy valaki átoperáltatja magát


Az arcszőrzeted pedig ne sürgesd mert később úgyis bőven eleged lesz belőle.

2015. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

19:13

Az olyan "mű" lenne... Nem az igazi...

22 éves vagyok, sajnos nem valószínű, hogy valaha is lesz normális szakállam.

2015. júl. 6. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Kenegesd ricinusolajjal!
2015. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!