Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van 2 webkamerám, de egyik se...

Van 2 webkamerám, de egyik se kompatibilis windows 8.1-el. Hogyan tudnám ezt a kompatibilitási problémát kikerülni?

Figyelt kérdés
A virtuális gépes megoldást kihagynám, esetleg windows-on belül lehet valamit csinálni hogy jó legyen?

2015. jún. 25. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

driverekkel se?

általában úgy van ami jó vistával, az jó 7-el is, nem tudom van e ilyen win8 esetében

2015. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
7-es és vistás driverekkel ki kéne próbálni.
2015. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az egyiknek a legújabb a Vistás de azt már próbáltam és fel se rakta. A másiknak XP-re van, azt meg se próbáltam :D
2015. jún. 25. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg a telepítőt vista kompatibilis móddal elindítani
2015. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon régi a webkamerád és a gyártó weboldalán sem találsz a win8.1-hez való drivert, akkor abba a fogyasztói csapdába estél amibe az ilyen régi hardverek szoktak. Szándékosan nem csinálnak drivert vagy mivel már régi hardverről van szó nem foglalkoznak vele.

Vagy a kamerát vagy az oprendszert kell cserélned.

A kamerát egy újra ami win 8.1 kompatibilis vagy másik oprendszert amin működik még ez a kamera.


Én ugyanígy jártam a régi hangkártyámmal és a régi nyomtatómmal. Windows XP-ig volt mind a kettő kompatibilis, ezért inkább áttértem Linuxra.

Így nem kellett lecserélnem a régi jó bevált hardvereket.


üdv

2015. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!