Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak nincsenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak nincsenek barátai az már nem is kell 1 lánynak sem?

Figyelt kérdés

Ha nincsenek barátaim mert régen visszahúzódó voltam és mára már nem tudok ismerkedni akkor ( tudom így lányokkal sem.. 2 légy 1 csapásra) akkor már nem is érdekelném a lányokat mert csendes forever alone vagyok?


16/f


2015. júl. 13. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudsz ismerkedni? Amég suliba jársz addig nincs gond. Ott vannak az osztálytársak, lehet velük bandázni.
2015. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Barom osztalytarsaim vannak.... Beszivos cigizos, verekedős... És náluk mindig az a téma hogy hogyan kell megölni egy embert... Ezek normalisak?? Ilyenekkel tarsalogjak.. Az egesz suli ilyen.. De mar csak 2 evet kell kibirnom.. Mostmar nem megyek el.
2015. júl. 13. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az ilyen embereket szeretem,mert ők jobban tudják értékelni a barátságokat,kapcsolatokat.
2015. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 4 barátom van, 2-vel tartom rendszeresen a kapcsolatot (1-2-3 naponta talizunk, vagy dumálgatunk), nem általuk találtam barátnőt... Ha akartam barátnőt, egy idő után találtam! Csak önbizalom kell hozzá... Bár én nem vagyok csendes visszahúzódó típus, én nagyon szeretek társalogni, csak nem szeretem a hatalmas baráti kört... Nekem épp elég ez a 4 barát! Ha pedig ismerkedni akarok, csak kiülök a parkba és lesegetem a lányokat, vagy strandon, vagy facebookon kinézek magamnak egy lányt és megpróbálok vele kezdetben összehaverkodni (erre is volt már példa), jah meg persze volt olyan is, hogy haverokkal csajoztam, odamentünk egy csaj bandához és megkérdeztük magabiztosan mosolyogva, hogy nem-e csatlakoznának hozzánk, mindig jó új embereket megismerni (ez is bevált, erre is vevők voltak)... De ha barátokat akarsz, akkor keress a saját érdeklődési körödből barátokat... Ha pl szeretsz vasút modellezni, akk keresel egy olyan társaságot interneten... Lehet barátokat találni, ha akarsz, lehet barátnőt találni, ha akarsz... Csak fel a fejjel ;)

18/F

2015. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én barátom pont ilyen, ami először nagyon bejött, de kezd rossz lenni, mert megszoktam hogy csak én vagyok neki, nem törődik senki mással rajtam kívül, viszont ha elkezd dumálni valakivel akármilyen céllal, már azonnal féltékeny leszek, komolyan még a fiúknál is, na a lányokról nem is beszélve, kb. úgy érzem belehalok ebbe az érzésbe. Teljesen gyengévé tett az hogy csak én vagyok neki és csak velem törődik.
2015. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy szerintem olyan dolog fut át az agyukon hogy: ááá ennek még barátai sincsenek.. Biztos defektes... Miért pont nekem kellene ha másnak sem?


Meg amúgy azért nem tudok ismerkedni mert üres vagyok.. Nincs tapasztalatom lányoknál.


Oly annyira üres hogy tegnap kérdeztem anyámtól hogy baj-e az ha felnőtt biciklis sisakot hordok és mondta hogy miért lenne az? Te is mindjárt felnőtt vagy.... Ott belegondoltam és semmi kamaszkori élményem nincsen amiről tudnék beszélgetni a lányokkal :/

2015. júl. 13. 20:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell kamaszkori élményekről beszélgetned vele... Együtt kell élményeket szerezni! Olyan lányt kell keresned, aki a te érdeklődési körödnek, ízlésednek (belsőre gondolok) megfelelő! Pl... Hasonló az életképetek, ugyan olyan zenét halgat, mint te, ugyan azért rajong, mint te és akkor meglesz a közös téma! Pl. Ha szeretsz olvasni, akkor járj el rendszeresen könyvtárba! Rengeteg lány van ott, magadhoz hasonlóak, akik szintén az inteligensebb kategóriába tartoznak :)
2015. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem a szokásaikat kell átvennii!:D

Egyébként nem baj, a Páromnak nincsenek annyira barátai, bár ő eléggé beszédes, de valahogy kibírja 1-2 közelebbi emberrel, és nolám, itt vagyok neki!:)

2015. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
sztem sokkal zavarób az ha egy fiunak "mindenki" a barátja mert akkor mindig ott van valaki a közelben mint "zavaró tényező" :/
2015. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egy lány nem azt nézi hogy az egész sulival jóba-e vagy vagy hogy nem ismersz senkit...egy lány téged fog nézni...hogy te milyen vagy...kívül belül...nemkell ahoz kamaszkori emlék meg semmi...kérdezd meg hogy mit szeret csinálni a szabadidejében pl ha biciklizni menjetek el együtt és majd jönnek a témák magától ^^ ne aggódj ezen <3 14/l
2015. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!