Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akinek nincsenek barátai az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincsenek barátai az hogyan foglalja le magát egy (érzelmileg) durva szakítás után?

Figyelt kérdés

Azok a barátok nem is voltak igaziak,így kérem senki ne tanácsolja,hogy vegyem fel velük a kapcsolatot.

Csak tippeket várok,hogy egyedül miket csináljak,hogy ne csavarodjak be a fájdalomtól,megalázottságtól stb.


2015. júl. 13. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat, ismerkedj, beszélgess akár itt is neten :-)
2015. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül voltam a válásom után és kibírtam. Rossz volt az elején nagyon, keress hobbykat, kösd le magad. 38/F
2015. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Akár új barátokat is találhatsz itt neten.Csinálj programokat, foglalkozz magaddal sokat , pl. menj fodrászhoz,kozmetikushoz, menj el egy jó masszázsra ilyenekre gondolok.A vásárlást is ide sorolnám. Persze nem feltétlenül drága dolgokat kell venned, de nekem sokat szokott segíteni ha már csak valami apróságot veszek magamnak vagy ha csak simán nézelődök butikokban, ilyesmi. Első körben sírd, tombold ki magad, kicsit " halj bele " ( velem is volt már ilyen sajnos ) egyél sok édességet, csokit:) Esetleg egyszer kétszer jól rúgj be:) Aztán állj fel és próbálj meg túllenni rajta, mert csak úgy tudsz új párt találni, ha a régit teljesen elfelejted, és nem kacsingatsz vissza a múltba. Nagyon tud fájni, de az egyetlen dolog ami enyhíti a fájdalmat az az IDŐ.Kinek több idő kell kinek kevesebb. Ez változó. Nyugodtan írj privátot ha beszélgetni szeretnél, szívesen barátkozok, hasonló cipőben járok mint te, barátaim nem nagyon vannak, a párkapcsolatom nem működik túl jól, nekem sincs nagyon kivel beszélgetnem.
2015. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok: Remélem,hogy lánynak írtam a válaszom:)
2015. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Olvass könyvet :D
2015. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!