Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat a srác? Női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat a srác? Női aggyal sajnos nem tudom megfejteni.

Figyelt kérdés

Szóval, két éve szerelmes vagyok belé, hol egy kicsit elmúlik, hol fellángol. Iszonyatosan vonzódom hozzá szexuálisan, erre mostanság megint rájöttem.

Ő az egyik legjobb fiú barátom, nagyon jóban vagyunk, még az ő csajgondjait is elmondta nekem, nem tudva, hogy mit érzek iránta (sosem mertem kimutatni, egyszerűen zavarban lennék). Külsőleg tökéletes, iszonyat jó pasi, de a személyiségével kombinálva egyszerűen izgató az egész ember számomra. Okos, titokzatos, olyan hideg tekintete van, de mégis kedves, megértő, nagyon rászolgál a hírnevére, az biztos.

Szóval házibuliban voltunk, és egész este nem beszéltünk, hajnal felé viszont homályos körülmények között egy ágyba kerültünk, és beszélgettünk, rengeteget.

Aztán késztetést éreztem, hogy megcsókoljam. Egy kicsit meglepődött (soha nem is voltam még közel sem ahhoz, hogy valami testi legyen köztünk), de aztán ő folytatta. Ettől én teljesen beindultam, de még szűz vagyok, és az általános szűzi ijedtség miatt megállítottam, és közöltem vele, hogy nem akarok szexelni vele mert szűz vagyok (pedig amúgy nagyon vágytam rá akkor, de azért mégsem, tudom, női logika). Ő nagyon meglepődött, de nem azon, hogy nem fekszem le vele, hanem azon, hogy azt feltételezem róla, hogy most meg akar dugni. Elmosolyodott, és azt mondta, hogyha most ismert volna meg, már rég rám mászott volna, de túl fontos vagyok neki ahhoz, hogy csak így "megdugjon", mert hogy abból semmi jó sem sülne ki.

Azóta nem beszéltünk, én akkor úgy aludtam el, hogy elszalasztottam egy lehetőséget.

Szerintetek ezt komolyan gondolta? Vagy csak az alkohol beszélt belőle? Szerintetek szexelni akart velem csak kellett valami mentség, hogy ne tűnjön megtörtnek amiért én nem akartam vele? Ezen kattog az agyam azóta..

én 19L ő 20F


2014. szept. 25. 20:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és másik kérdés: Ha nem akart lefeküdni velem, miért csókolt vissza?
2014. szept. 25. 20:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán ő is érez feléd valamit:)) de várj hogy mit lép és kiderul:)
2014. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert mivel a baratod! :) S lehet ugy csak megszokasbol csokolt vissza. :)
2014. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mert tetszel neki.:) Hivd fel menjetek el valahova randizni, ott majd jön minden magától.:)
2014. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mostmár aztán végképp nem akarok a barátja lenni. Ízelítőt kaptam belőle... És imádtam, ahogy csókol. Többet akaroook :(
2014. szept. 25. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Tipikus nő vagy,mint én.Mi mindig mindent túlbonyolítunk.Pedig csak annyit kéne tenned,hogy felhívod,és rákérdezel,volna-e kedve folytatni a múltkorit.Aztán ha pofára esel,akkor sajnos elég szar lesz,de legalább úgy halsz meg,hogy te mindent megtettél.Meg volt pár szép közös élményetek.Hajrá! :-)
2014. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
igaza van a 21:07-esnek. 19 éves fiúként azt tudom mondani, hogy ebben az esetben annak örülnék a legjobban ha felhívnál és folytatnánk. Amennyiben én is így éreznék. Ha nem, akkor a szokásos "maradjunk barátok" szöveget nyomnám.
2014. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja, azt tudtam, hogy túlkomplikálom, mint mindent.

Nem tudom, lehet tényleg fel kéne hívnom. Le kell rá csapnom, mielőtt lesz megint más neki, nem szokott sok ideig csaj nélkül lenni.

2014. szept. 25. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg! Veszteni már most nem veszíthetsz semmit, hisz azt írod, hogy már barátságról szó sem lehet!


Aztán légyszi írd meg mi lett!! Nagyon kíváncsi vagyok! :)

2014. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!