Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most mi? Mit gondolhat...

Ez most mi? Mit gondolhat rólam a srác? Miért van az hogy valaki ennyire zárkozott aztán egyszercsak ennyire nyitott lesz? 18/L

Figyelt kérdés
2 évig járt egy lánnyal(első nagy szerelem stb.) aztán szakítás után fél évig nem volt nője, majd bepróbálkozott nálam én elutasítottam aztán több mint 4 hónapig megintcsak nem csajozott és most hallottam hogy elég nagy csajozógép lett a gyerekből(nekem azt mondta anno hogy nagyon vonzónak tart és belém tudna szeretni)
2014. aug. 22. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a csalódást ezt váltotta ki belőle, elege lett a visszautasításokból.
2014. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"belém tudna szeretni" ha biztosan tudod hogy utánna hónapokig nem csajozott akkor nem csak tudott volna hanem beléd is szeretett. :D Aztán elege lett sztem mert rájött hogy a tizen-, huszonéves korú csajoknál ez a fajta odaadás amit ő tett nagyon nem bejövös :)
2014. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. nak igaza van. énis hasonlo cipőben járok :) csak sajnos én nemtudok csajozogéppé vállni, nekem alap hogy egyszerre egy csaj és neki vagyok odaadó, nem tudok nemaz lenni :( aztán 1-1 csalodás után nekemis honapok kellenek.
2014. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Birom a noket. Visszautasitanak, de azert rajonnek, hogy milyen jo is lettel volna. FUCK LOGIC...
2014. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű hogy beléd volt zúgva, és az előző kapcsolatán is nehezen jutott túl. Tudta hogy nálad már nem lehet esélye de még szeretett és ha szerelmes az ember akkor van az a vele vagy senki mással. Mivel veled nem lehetett volt egy kis pangás. Amit most hát őőő khmmm. BEPÓTOL! :D hagyd őt békén, kivéve ha az a célod hogy kegyetlenül aládverjen!
2014. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!