Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult eset szerelemmel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult eset szerelemmel és barátsággal és barátság extrákkal. Most akkor mégis mit gondolhat ilyenkor egy srác?

Figyelt kérdés
Voltunk kicsi korunk óta barátok, 17 körül szerelmesek és együtt, ez hamar megszakadt majd később kb rá 1 évre lettünk barátok extrákkal ami tart kb 1,5 éve. Az utóbbi 1,5 évben barátom is volt ezalatt, kérlek a válaszokban ne efelett ítélkezzetek. Ez a srác csak használ engem? Vagy érez még valamit csak esetleg az eddigi kapcsolatom miatt nem mondta volna? Tudom hogy eddig senkivel nem volt rajtam kívül, többször mondogatta h szakítsak azzal akivel ezalatt együtt voltam stb..Fiúk! Mit gondoltok?
2015. ápr. 1. 15:39
 1/1 CptTomato ***** válasza:
0%
Érez..de csak használ... nem olyan erősek az érzései hogy komolyan többet akarjon.
2015. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!