Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy történhetett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy történhetett?

Figyelt kérdés

Megtanultam a Fin'c han del vinót, kifejezetten a volt barátnőm miatt,mert tudom hogy szereti az operát (én is,de kicsit kevésbé), de mikor elôadtam neki (jól) akkor becsapta rám az ajtót. Tehát 2 hónapig készültem rá, hogy tökéletes legyen. Itt a szöveg ha valaki nem értené az értetlenkedésem:



Finch’han dal vino

Calda la testa

Una gran festa

Fa preparar.

Se trovi in piazza

Qualche ragazza,

Teco ancor quella

Cerca menar.

Teco ancor quella

Cerca menar.

Senza alcun ordine

La danza sia;

Chi’l minuetto,

Chi la follia,

Chi l’alemanna

Farai ballar.

Ed io frattanto

Dall’altro canto

Con questa e quella

Vo’ amoreggiar.

Ah! la mia lista

Doman mattina

D’una decina

Devi aumentar!



Szerintem ez értékelendő főleg, ha tudja az ember , hogy milyen nehéz ezt elfogadhatóan megtanulni.



13/F.


Troll illetve a koromra vonatkozó válaszokra nem vagyok kíváncsi



2015. júl. 14. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
De miért?
2015. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Férfi15 ***** válasza:
100%

13 évesen ne operát mondj a volt barátnődnek

Amúgy ő hány éves?

2015. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15
2015. júl. 14. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom idős fiura vágyik ezért dobot téged ne foglalkoz vele
2015. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért lehet van valami igazság abban, amit a hármas válaszoló írt, de ha annyira érett volna ő is, akkor nem ajtócsapkodással szakított volna... elég butuska lehetett a barátnőd, főleg, ha ő is tudta, hogy milyen nehéz dolgot tanultál meg csak érte. nem lehet véletlenül, hogy van valami más is? lehet, nem is emiatt csapta rád az ajtót. (de azért megmondhatta volna...)
2015. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi.Mindig kedves voltam vele, de ha ő így gondolja akkot oké. Ezután szerettem volna meghívni egy bálba.
2015. júl. 15. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!