Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, veletek volt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek volt már olyan, hogy ti magatoktól helyesnek láttatok egy fiút, de a barátnőitek meg fújjogtak rá?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szinte mindig ez van. :D
2015. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen nem is egyszer :D
2015. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hohóóóó, folyamatosan! :D
2015. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen! Mindenkinek más az ízlése.
2015. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig ez van :D Úgy el tudják rontani az ember kedvét :D Ha mondjuk csak egy kicsit tetszik a fiú, mert nem annyira az esetem, de azért helyes, ők meg elkezdenek fújjogni, rögtön elmegy a kedvem. De a többi esetben nem szokott zavarni, legalább jó, hogy nem mindannyiunknak ugyanaz a fiú tetszik :D
2015. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miféle barátnő az, aki lefujjog valakit emiatt?

Hogy lehet lefujjogni egy embert? Ez olyan, mintha undorodnának tőle csak azért, mert nem találják helyesnek....

2015. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sose jöttek be se a nyálgép tinisztárok, se akik azokra hasonlítanak vagy más korombeli szerint helyesek. :D Fújjogni nem szokott emiatt egyik barátnőm sem, max. a nemtetszését nyilvánítja valami kulturáltabb formában(pl. "nem az esetem"), nekem ettől nemhogy nem megy el a kedvem, de én kezdek röhögni ha valami olyan hozzászólást kapok(pl. volt egy eset, amikor egyik barátnőm pszichológust javasolt emiatt, pont ő, aki velem egyidős, de nem érdeklik a pasik), úgyis meggyőződésem, hogy az a pasi néz ki jól, aki nekem tetszik... :'D Pedig semmi durva, mármint nem ön és közveszélyes pasik vonzanak. :D Ez az, amiben végképp nem kéne megpróbálni befolyásolni senkit. Képzeljétek ha mindenkinek ugyanaz a csávó tetszene, az összes csaj tömegverekedésbe kezdene? xD 17/L
2015. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legtöbbször ez van :D de nem baj, nekem se tetszenek általában akik nekik tetszenek :)
2015. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem mindig ez van. Bár én tudom, hogy fiúk terén tényleg extrémnek mondható az ízlésem :)
2015. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!