Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok szégyelnétek csúnya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szégyelnétek csúnya fiúval járni a barátnőitek előtt?

Figyelt kérdés
Úgy értem mindenki csúnyának tart, de néha van egy-két csaj, akiknek mintha bejönnék. Elvileg most is van egy ilyen csaj, de én még mindig bizonytalan vagyok, hogy tényleg bejövök-e neki vagy csak azért akar engem, mert más fiú nincs jelenleg.
2015. máj. 24. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Engem nem erdekelne amig szeretem vagy kedvelem a fiut. Ha megbecsulendo jo ember akivel boldog vagyok meg buszke is volnek ra :)

18/L

2015. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt már olyan barátom aki nem felelt meg az átlag ízlésnek. Nem érdekelt, h néz ki . Nem érdekelt mit szólnak mások. Nem érdekeltek az előítéleteik. Mivel gyönyörű lelke van a srácnak.

Persze a legtöbb lányt zavarja az ilyesmi. Ha már nyit feléd ... szerintem tényleg rád van szüksége

2015. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Mind szégyellnék. Akiről beszélsz, az a csaj pedig csak hülyít téged.
2015. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát...ha járnék vele ,akkor biztos nem tekinteném csúnyának ...senki sem jár olyannal ,aki neki csúnya
2015. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom, aki tényleg szó szerint a csúnya fiúk táborát erősítette. Nem gyakran mondom valakire, hogy csúnya, de ő az volt. Az első héten kicsit furcsa volt, hogy megbámultak az utcán, de szerettem és nem érdekelt. Megszokható. És a lány valószínűleg nem tart csúnyának, akit szeretünk, automatikusan szépnek látjuk (ezzel akkor én is így voltam, így utólag látom, hogy nem a legszebb a srác...). Tehát ha eljuttok odáig, hogy szóba áll veled és érdeklődik, beszélget, esetleg még randizni is elmegy, nem hiszem, hogy szégyellni fog.
2015. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!