Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek hogyan reagáltak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogyan reagáltak a barátnőitek, amikor kiderült, hogy a lányokat szeretitek? Egyből elfogadták, vagy mennyi idő kellett hozzá?

Figyelt kérdés

pl. a legjobb barátnőd, akit gyerekkorod óta ismersz.

Kellett neki idő, amíg elfogadta? És az alatt az idő alatt kerülte a társaságodat? Vagy egyből elfogadta?


2015. jún. 6. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Amint vonzalmat éreztem életemben először egy lány iránt, elmondtam a szüleimnek majd a barátaimnak. Mindenki megértően fogadta a coming out-ot és senki nem került emiatt.
2015. jún. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És még olyan barátnőkre is gondolok, akiket nemrég óta ismertek.
2015. jún. 6. 00:34
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem eléggé megromlott velük a kapcsolat. ridegek lettek, és távolságtartóak. persze bizonygatták, hogy nincs vele baj, de ettől még ugyanolyan kínos volt a légkör
2015. jún. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Én a másik oldalról nyilatkozok. Nekem semmit se változott a szememben, de nem olyan szívesen öltöztem előtte. (Amúgy elég szégyenlős vagyok, szóval nem ő az egyetlen)

Tudom, hogy vagy 8-10 éve ismertük egymást és milliószor láttuk egymást már melltartó nélkül, és egyértelmű, hogy nem én voltam az esete, de attól még nem szívesen öltöztem át előtte. De ennyi negatív érzésem volt az egésszel kapcsolatban, soha nem volt amúgy ez téma köztünk.

2015. jún. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Am én ettől félek amit az utolsó írt >< de nem értem a logikát h miért ? :D miért lesz más előtte öltozni? Én ilyenektől félek a barátaim 90% át elvesztem ezért nem mondtam még senkinek ><
2015. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi logika nincs benne, tudom:D

De mondom, én amúgy is szégyenlős fajta vagyok, van olyan barátnőnk is aki simán egy benzinkút parkolójában is képes átöltözni, ő leszarja. Amúgy ennyi miatt nem veszted el a barátaid... Azért, mert nem szívesen öltözök előtte, még ugyanúgy ugrok ha hív és még a csajozást is ki lehet dumálni velem, de ennyire lehet szerintem disztingválni, mert a fiú haverjaim előtt se vetkőzök.

2015. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!