Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini csajok, őszintén! Volt...

Tini csajok, őszintén! Volt már olyan veletek, hogy tetszett nektek egy fiú, de a barátnőitek szerint csúnya az a srác? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azt mondtam nekik "Hat jobb mint a te palid" aztan kussoltak
2015. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Javala válasza:
100%
elkuldtem oket... aztan sztem csak irigyek nyugi
2015. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én olyat is láttam, hogy egy rendes és nagyon helyes srác udvarolt egy lánynak, a barátnői szerint is(Akik szebbek voltak nála) nagyon helyes volt, a lány mégsem akart tőle semmit. Szóval a lányokat nem lehet érteni... A lényeg, szard le, mit gondolnak.
2015. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a barátnőim számára választok párt... Volt már rá példa, hogy olyan fiúval jártam, aki nekik egyáltalán nem jött be, sőt szerintük kifejezetten csúnya volt, de nagyjából szartam rá. Mindenki számára más a vonzó, és ha én beleszerettem az ő belső tulajdonságaiba, emiatt megszépült a szememben, nincs az a "barátnő", akinek az ízlése mérvadóbb lenne ennél.
2015. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az a baj, h a csajok között nem olyan (a nőkhöz képest szerintem teljesen jól írom) önzetlen barátság van, mint a férfiak között, azt bírom a legjobban, amikor egymással taliznak, puszi, puszi, de jól áll rajtad a ruci, utána meg otthon szidják. :D Imádom az ilyen igaz barátságokat. :) Szóval ennyit arról, h mit mond a férfiról, aki esetleg bejön neked.
2015. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!