Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne egy kérdésem tetszik...

Lenne egy kérdésem tetszik egy lány ő is néha azzal a busszal megy amelyikkel én nagyon gyönyörű csak nem merem leszólítani. Amúgy amikor ránézek ő is ugyan úgy vissza néz rám hogy szólítsam le? Köszi a segítséget

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
"há' mit nézö'?"
2015. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megpróbálhatnád! :)
2015. jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Csak lazán és egyszerűen köszönj neki és kezdj el vele beszélgetni (csak ne legyél primitív) :) amúgy mennyi idős vagy?
2015. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ugyan ez a helyzetem, itt én vagyok a lány :)

Ha van mellette hely, ülj le mellé, és sajnos nincsen más ötletem, kérdezd meg, hogy honnan olyan ismerős neked, stb. Vagy csak mosolyogj rá, és a lány fog beszélgetést kezdeményezni. :)

GyMS?

2015. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok köszi a válaszokat :))
2015. jan. 16. 08:28
 6/8 anonim válasza:
Ez azért a lánytól is függ... jobban is ismered őt vagy csak a busznál találkoztok?
2015. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem ismerem
2015. jan. 19. 10:38
 8/8 anonim válasza:
Ismerd meg, valami miatt kezdj bele egy beszélgetésbe, és aztán ha már úgyis gyakorta látjátok egymást lesz miről beszélnetek, csak kezdeményezz, talán a lány is hasonlóan van feléd.
2015. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!