Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férfiak ti hogyan éreztétek...

Férfiak ti hogyan éreztétek magatokat mikor megszületett a gyereketek?

Figyelt kérdés
El voltatok hanyagolva? Volt szex? Kiszorultatok a perifériára? Hogyan alakult a továbbiakban a kapcsolat/házasság?
2015. júl. 28. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha neked már a gyerek születése előtt azon jár az eszed, hogy lesz-e szex és el leszel-e hanyagolva, akkor nem neked való a gyerekvállalás egyelőre.
2015. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem furcsa nyomasztó érzésem volt.Felelősséget és kötöttséget jelent,de azután végülis minden jól alakult.:-))
2015. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, míg a feleségem "csak" terhes volt nem igazán éreztem át, hogy apa leszek. Végül mikor megszületett, bár nem terveztük de bent voltam és megláttam, ott kész voltam... komplikáció adódott így az orvosok, durván őszinték voltak és azt mondták számolnom kell azzal is, hogy esetleg egyedül maradok a lányommal. Ez szerencsére nem így lett, de 4 nap után haza vittem a lányom és 3 hétig csak ketten voltunk otthon. Ennek már 9 éve de még ma is emlékszem, hogy remegett a kezem mikor fürdeni, pelenkázmi vagy csak etetni kellett. Én az alatt az idő alatt lettem apa. Szex nem volt, eszembe sem jutott hetekig fáradt voltam és aggódtam a felesegemért.
2015. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát ilyen hozzáállással ne nagyon vállalj gyereket, már bocsi.
2015. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
De ő nem az apa szereptől fél, hanem hogy a baba miatt esetleg nem körülötte fog forogni a világ, mint eddig.
2015. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem vagyok férfi...

tudom akkor meg azért kérdezem mert...

mindegy miért kérdezem valami rosszaságban gondolkodom az első már csak tudja..:D

2015. júl. 28. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
az én férjem nem volt elhanyagolva- se terhesség alatt, se szulés után- a kezem és a szám a régi maradt :D (kis ido elteltével meg a tobbi is..)
2015. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
A 7.-es választ miért pontoztátok le?! Bunkók vagytok!
2015. júl. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
mert ezen az oldalon mindenki prud...
2015. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem prűd, de annyira undorító, hogy a babával is az anya törődik, apa meg csak arra gondol, mikor szopják már le.


Kb. mintha a férjnek meghalna az anyja, a nő meg csak tolná a pasi arcába a csupasz alsófelét, hogy intézze már el.

2015. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!