Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utalhat a férjem viselked...

Mire utalhat a férjem viselkedése?

Figyelt kérdés
pár hete teljesen más.. vagyis talán inkább 1-2 hónapja.. sok a gond főleg anyagi, de mindig is voltak gondok és lesznek is. viszont most más. eddig bújós volt, ölelgetett, mondta hogy szeret, beszélgettünk sokat, eljött velem ide-oda, dícsért hébe-hóba. viszont most az ellenkezője. nem mondja már hogy szeret, hiába hívom hogy jöjjön velem valahová, egyszerűen nem.. már hetek óta nem voltunk sehol csak itthon ketten. semmi nem jó neki amit és ahogy csinálok, egyre több az elvárása, sokat ideges és nyűgös és ami a legjobban fáj, hogy kritizál folyamatosan. hogy én ilyen meg olyan vagyok, holott semmi rosszat nem teszek, sőt.. mindent megkap, mindene megvan, ha hazaér már kivan öntve a sör, kész a kaja, stb.. kér valamit már csinálom is. megoldottam mostanság is sok mindent mások helyett is (az ő családja helyett) és annyi sem volt hogy ügyi vagy vagy valami.. csak kritizál.. már kérdőre vontam hogy mi baja de nem regaált semmit. mit tegyek most? mi baja? pedig még csak most házasodtunk össze, azt sem lehetne mondani hogy régóta házasok vagyunk. mire utal ez az egész? én arra gondolok hogy nem megyünk sehová hetek óta.. pedig azért szoktunk.. előre is köszi a tanácsokat és a válaszokat!
2013. febr. 6. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapott valamilyen agymosást, vagy valami kudarc érte,amelyet nem akar bevallani.
2013. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baja:

"mindent megkap, mindene megvan, ha hazaér már kivan öntve a sör, kész a kaja, stb.. kér valamit már csinálom is. "


nem kell körbenyalni meg rádun...

legyél kihívás, a férfiakban ott van a vadászösztön, bár a nők szeretnek kiszolgálni, ez hosszútávon demoralizája a kapcsolatot. Nincs miért megküzdjön, mire hazaér ott vagy ott a sör kiöntve ott a kaja. Ugyanaz.

Egyzser menjen ugy haza hogy hagytál egy levelet hogy elmentél kávézni a barátnőiddel, nem volt időd vacsorát csinálni, mire hazaérsz dobjon össze valamit.


Ne csak te tegyél ezért a kapcsolatért 100% rakja csak bele Ő is a maga 50%át...


Legyél kicsit önállóbb, tarts ifényt egy egy szabad barátnős estére, ne csak Őt várd, ne körülötte forogjon a világ, ne róla szóljon minden.


Legyél kihívás neki ne csak cseléd!!

2013. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ui: legyenk külön programjaid, áll a saját lábadon, nem szabad ennyire alárendelni magad senkinek, ugy soha az életben nem fog elismerni és felnézni rád.
2013. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

megúnta h egy marionettbábúval él együtt. tök igaza van,unalmas is lehet egy idő után. elkapattad és nem becsül.miért is tenné?? anélkül is ki van nyalva a ....


állj a sarkadra és vezess be új szabályokat. ő meg vagy megszokik,vagy megszökik,te mindkettővel jól jársz

2013. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Fentiekben is van igazság, de én arra gondolok, lehet, hogy túl sokat dolgozik, és hosszú távon már kimerült, fáradt. Ezt csak azért gondolom, mert írod, hogy anyagi gondok vannak. Ha így van, tart ez már egy ideje, nem most kezdett el fáradt lenni, csak mostanra fogytak el a tartalékai.

A fáradt, kimerült ember a szükségletpiramis legalsó szintjére csökken, eszik-alszik, másra nincs energiája. Az meg, hogy kritizál, nem hiszem, hogy direktbe van, egyszerűen csak nem tudja a feszültséget levezetni, és Te is tudod, ha ilyen helyzet van, mindig azon csattan, aki legközelebb van, családtagon, baráton.

Nálunk is időnként olyan fáradt a párom, hogy mindennel baja van, mert maga sem tudja, mi konkrétan a baja, így hát semmi sem elég jó.

A kikapcsolódás jót tenne nektek, az biztos, legalább egy hétvége, elutazni valahová kettesben, ahol nincs semmire gondotok, csak egymásra kell, hogy figyeljetek. Ha van ilyen lehetőségetek, éljetek vele.

2013. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is az lehet az ok, hogy ki van nyalva a s egge. Legyen sajat eleted, ne az ö kiszolgalasabol alljanak a mindennapjaid, csinalj programokat, baratnök, fodrasz, egyebek. Majd meglatod, h elkezd agyalni, h mi a fene van? rajön, h eleg jo nö vagy ahhoz, h ha ö nem viselkedik megfelelöen akkor attol meg ropulhet, mert talalnal jobbat nala.
2013. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

már elnézést de ha kimerült és fáradt akkor se használjon bkoszzsáknak, akkor menjen el az edzőterembe és gyúrjon egyet. Azért mert NEKI rossz a kedve meg f.asz tudja mi baja nehogymár rajtam vezesse le!


Azért jóban rosszban de ácsi! Van egy határ. Tiszteljen meg azzal hogy legyen egyek egy feszültség levezető tárgy hanem társ minimum.


Úgyhogy kérdező kapjad össze magad és éld az életed had teperjen utánad!

Ha meg ugy megy haza hogy rossz kedve van akkor meg mond neki hogy kaja a és sör a hűtőben Te meg öltözz és menj el a barátnődhöz, akkor majd kapcsolni fog!


És ilyenekt ne tűrj el, akkor se ha életed párja!

2013. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem férj egy pasa.Na majd én is kiönteném neki a sört..attól nem böfögne.Miért szolgálod ki ennyire?Több az elvárása és nyűgös?cseréld le
2013. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 carpediem1983 válasza:
58%
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz azzal a különbséggel hogy mi párommal csak 7 éve vagyunk együtt, egy Angyal de mindenkinek más az ízlése Mindent megtesz amit kérek és még néha többet is én nem vagyok az a házias típus de mind a mai napig éreztetem vele hogy azt hogy ő párom és nem a rabszolgám, akármilyen idők járnak az emberen, rossz anyagiak, állástalanság nem volt még soha olyan probléma amit ne tudtunk volna megoldani, Ez szerintem nem lehet magyarázat, Ti pedig ne a kérdezőt hibáztassátok mert elkapatta abba is van valami, az Pasi lehetne elismerőbb esetleg a lány erőfeszítései iránt, de lehet hogy én gondolom rosszul............
2013. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!