Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Hogyan tovább?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan tovább? Szakítsunk? Tartsunk szünetet?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Oda jár iskolába ahol én lakom így meg tudtuk oldani a találkozásokat, de most nyáron otthon kellett lennie és a munkája miatt nem tudtunk először 4 hétig találkozni, majd egy találkozás után 5 hétig találkozni. Ez idő alatt én egyfolytában kerestem és tartottam vele a kapcsolatot.. de most hogy találkoztunk, azt mondta hogy ő nem úgy szeret mint én őt (azaz nem szerelmes belém), de még szeret.. na most megint nem fogunk tudni találkozni pár hétig.. mi legyen? ha szünetet tartunk (azalatt a 4 hét alatt abszolút nem beszélünk) és utána előről elkezdünk mindent, (hogy mikor találkozunk akkor mint 2 ismerős, nem csókkal köszönünk hanem puszival..) akkor vissza fog állni a régi helyzet?

2015. júl. 30. 13:45
 1/3 anonim válasza:
Fél év után ez gáz. Nagyon dúlnia kellene a lovenak. Szakíts inkább. Ne raboljátok egymás idejét.
2015. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy mennyi idő után szerintem, de ez így nem okés. Ha valaki szerelmes, az nem múlik el egyik pillanatról a másikra. Inkább az lehetett, hogy a távolság megtette a hatását és rájött a valódi érzéseire. Egy párkapcsolat akkor jó, ha mindkét fél szerelmes. Testi vonzalom megvan egyébként? Szex milyen (ha van)? Nem tudom mennyi idősek vagytok... Ha nincs szerelem, akkor kár erőltetni bármit is, bármilyen szépen passzoltok. Ha van, akkor meg bármi akadály állhat közétek, de ki kell tartanotok, mindenféle "szünet", meg "szakítás" nélkül. Ez alapján kell eldönteni.
2015. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítsatok..:/ Igaz, hogy mindenkinél máskor alakul ki a szerelem, és a srácnak lehet több idő kell, de ha ezt ő mondta hogy ez így nem okés, akkor szerintem ne erőltessétek..
2015. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!