Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akik nem felszínesek és nem a pénz érdekli őket?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 14:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hátrány, kinek?

Lehet ez a tapasztalat. Nem megcáfolni akarom a mondanivalód.


De nekem nem hátrány! Ha két fiú közül csak egy picit is jobban érezném magam azzal, amelyiknek nincs pénze, akkor minden vacilálás nélkül választanám őt.


Komoly kapcsolatot keresek. Egy olyan fiút, aki szeret. Rohadtul lesz*rom kinek mennyi pénze van.

Ha elhiszitek, elhiszitek, ha nem akkor nem. Ez van! Nem vitatkozom tovább.

2015. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szuper érzés, amikor mások, akik nem ismernek jobban tudják, hogy mire vágyok.
2015. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én meg pont azokat a nőket tudnám szeretni, akik nem teszik ki mindenüket, és nem mennek birka módjára a többiek után, nem cigiznek, nem csapják szét magukat minden hétvégén valami olcsó discoban, stb. Ennek megfelelően én is elég különc vagyok, nincs 8 kocka a hasamon, yoloswag sapi a fejemen, nem az a szórakozás, hogy halálra iszom magamat a haverokkal (akik egyébként le se tojnának), mer' az a menő. Na, szerinted kellek a nőknek? Legyen az ronda, átlagos, szép, falusi, városi, bármi? Ja, hogy nem, mert unalmas vagyok és nem jó a kisugárzásom. ;)
2015. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Biztosan van olyan akinek te kellesz!

Én szimpatikusnak gondollak a válaszod alapján. Persze nem ismerlek. De amit leírtál az pozitív.

Csak aki ilyen, az általában rohadt messze él tőlem.

2015. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Oookè, én hiszek neked.. :O

De akkor is kell minden nőnek a kényeztetés hogy érezze hogy "megbecsülik"


Lehet hogy normális vagy, annak is tűnsz, de nem tudom milyen vagy.. :)

2015. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Biztos dagadt :D
2015. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Matee.

Igen, kell a kényeztetés! De én attól érzem, hogy fontos vagyok valakinek, hogy emlékszik arra amit mondtam, figyel rám, érdeklem.

És igen, nem tudod milyen vagyok, ezért nem kell megítélni másokat, anélkül, hogy megismernéd.


Köszönöm, ha te tényleg elhiszed.

2015. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja, és nem, nem vagyok dagadt, Köszi.
2015. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
akkor márpedig biztos vékony se :D :P
2015. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Honnan veszed? Miért hiszed azt, hogy csak egy olyan lány akarhat normális kapcsolatot, és csak őt hagyhatja hidegen a pénz?


Egyébként meg amikor itt véleményt kértem a külsőmről, akkor a pozitív válaszok voltak többségben.

De mindegy is... Pont veled vitatkozzak ezen?

Az első gondolatod, higy biztosan dagadt vagyok... Felszínes lehetsz.

Hagyjuk.

2015. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!