Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi a fene? Hova...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi a fene? Hova jutott a világ?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,hogy szerintetek miért van az,hogy engem neveznek b*zinak mert nem feküdtem le a legjobb barátommal,lelki társammal(Igen ő egy lány)

A történet:

Egy "hűvös reggelen" felhivott telefonon és megkérdezte,hogy átjöhet-e hozzám.Én természetesen azt válaszoltam,hogy nyugodtan jöjjjön.Mikor ideért láttam,hogy elég részeg szegény...inkáb nagyon részeg.Én visszafeküdtem az ágyamba és egyszer csak hirtelen befeküdt mellém és kérte a D-t.Fogtam magam és kimentem a konyhába csináltam kaját(magamnak sokat és egy kicsit neki is) és jó forro kamilla teát.Miután jóllakott és megitta a teát elég hamar elaludt.Ezután én elmentem edzeni.

Röviden enyi.

Nem értem miért kellet volna kihasználnom az alkalmat -.-(4éve szerelmes vagyok belé viszonozatlanul)

(Elnézést kérek ha vannak helyesitlrási hibák..telefon)


2015. aug. 3. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a pi**ába az ilyeneket hogy b*zi vagy mert csak 1 jószívű srác vagy aki nem használja ki az embereket és alkalmakat ezek után nem is tudom miért viszonzatlan a dolog, nehéz ilyennek maradni de maradj ilyen ne engedd hogy olyanra formáljanak mint ők akik annyira nem bírnak magukkal hogy minden lehetőséget KIHASZNÁLNAK ne süllyedj le erre a szintre. Te legalább törődsz az emberekkel

Maradj ilyen respect egyszer egy lány úgyis értékelni fogja esetleg ennek a lánynak elmesélhetnéd hogy mi ,,jót '' tettél érte

17/f

Pacsi respeckt

2015. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit tettél teljesen normális,rendes dolog..az a gáz,ha valaki az ilyen helyzetet kihasználja.
2015. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy b**i csak normális vagy mert nem részegen használod ki
2015. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted amit tettél de mi az a D?
2015. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, hogy valaki a kérdésre is válaszoljon: a világ azért fajult idáig, mert mindenhonnan ömlik a nyugati mocsok, legyél izmos, menő, igyál, és dugj meg mindent, ami mozog. Akkor menő vagy, stb
2015. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Ha ilyent mondanak fel se vedd. Azért mondják, mert irigyek rád. De a ennél is gyakrabban csak azért, mert ez a szlogen, ettől érzik magukat menőnek.

A barátomra is sokszor mondják, pedig én vagyok rá az élő példa, hogy barátnöje van..

2015. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Zedricht ***** válasza:
Aki kérdezte: D- dick vagyis pénisz.
2015. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy az lesz. Akkor azért annyival módosítanám az irományomat, ha te saját bevallásod szerint is szerelmes vagy a lányba, akkor azért a jót miért ne fogadjuk el ha megadatik?

Persze nem abban a helyzetben, abban te igazi férfiként viselkedtél, de azért én odamondtam volna a csajnak, hogy most semmiképpen sem, de ha te józanul is ezt kívánod, akkor állok rendelkezésedre :-)

2015. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól cselekedtél.
2015. aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól cselekedtél! De az ilyen lányokról megvan a véleményem....
2015. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!