Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért ilyen hülyék a fiúk? :' ( Hol vannak a normális fiúk, hova jutott a világ?

Figyelt kérdés

"Megismerkedtem" (azért az túlzás mert csak pár szót beszéltünk)egy fiúval..folyton köszön ha meglát suliba a folyosón meg minden, de fb-n már nem jelöl vissza...de azért köszönget..

Nekem az jött ebből le h bír engem. Akkor miért nem jelöl vissza?? Valaki érti ezt, mert én nem.

Van még pár fiú, akiknek bejövök de azókról jobb nem is beszélni...tisztázzuk nem a külső miatt. Nem az engem totál hidegen hagy.15/L


2014. dec. 26. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de te vagy a hülye. Ha akarsz tőle valamiét, miért nem mész oda hozzá, és mondod el, mit érzel?
2014. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 To7ka ***** válasza:

Te jó ég...

Nyugodj le, egyértelműen nem való még neked a pasizás. Köszönj neki vissza, menj oda, és beszélgess vele.

Kattanj le a fb-ról, nem mindenki ott éli a szerelmi életét..:/

2014. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd még a fifi virágos kertjét. Azt hogy különösebben nem érdekled.
2014. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk, nekem teljesen közömbös a srác, nem is tetszik meg nem is van az, hogy nem tetszik.

De túlzottan nem ismerem és nem lettünk jóba.

Akkor minek köszönget?

Értitek már mi a bajom?

2014. dec. 26. 12:32
 5/12 SullaFelix89 ***** válasza:
100%
Hát én nem értem köszön neked egy fiú, de nem akar semmit pusztán udvarias ez tényleg szégyen megérett a világ a pusztulásra a maják nem tévedtek.....
2014. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azért hülyék a tini fiúk mert a tini lányok is azok. Személyes beszélgetésről hallottál már? Menj oda hozzá és kérdezd meg miért nem igazol vissza. Elárulok egy titkot, nem a facebook a világ, van élet azon túl is.. sőt az igazi élet ott kezdődik.
2014. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 SullaFelix89 ***** válasza:

Tudod kérdező van aki még udvarias vagyis köszön a másiknak a találkozik vele.


Ha jól nevelt kislány lennél te is köszönnél a szomszéd néninek vagy bárkinek, de attól még nem akarsz tőle semmit.

2014. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-ös. ez ütött:) És valóban igazad van Kérdező, ne gondolj bele sem többet sem kevesebbet mint ami. Köszön neked, mert ismerősként üdvözöl. Főleg vidéken ez egy nagyon szép szokás, hogy akit ismerünk annak köszönünk. Ha vissza köszönsz neki, talán lesz majd több is köztetek. De ha nem akkor sem dől össze a világ.
2014. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hülye,tahó,városi pitsa vagy,még köszönni sem tudsz.
2014. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kerdező..ha több eszed volna lehetnel kifli.
2014. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!